Pranešė apie degantį butą, o rado puode prisvilusį maistą

 Pranešė apie degantį butą, o rado puode prisvilusį maistą

Asociatyvi „Rinkos aikštės“ archyvo/Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Prieš porą dienų ant kojų sukeltos didelės specialiųjų tarnybų pajėgos, mat gautas labai nerimastingas pranešimas dėl daugiabučiame name degančio buto. Ir tik vėliau paaiškėjo, kad iš buto dūmai veržėsi dėl puode prisvilusio maisto.

Pranešė kaimynai 

Penktadienio vakarą, 19 val. 13 min., Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto Šėtos gatvės 110-uoju numeriu pažymėtame name galimai dega butas. Žmonės pranešė, kad jų vadinamajame šimtabutyje vienas kaimynas neatidaro durų, o dūmai sklinda visoje laiptinėje ir gretimuose butuose.

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Prisvilo maistas

Pasirodo, buto šeimininkas virė koldūnus ir apie juos pamiršo. Kol specialiosios tarnybos skubėjo į įvykio vietą, atsibudo ir buto šeimininkas. Vakarienę gaminęs žmogus pats skubiai nukėlė puodą, išjungė viryklę.

Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto Šėtos gatvės 110-uoju numeriu pažymėtame name galimai dega butas./Įvyko liudininkės nuotr.

„Bute buvo stipriai ant viryklės prisvilęs maistas, puodas nukeltas iki ugniagesių atvykimo. Ugniagesiai išvėdino patalpas“, – apie įvykį pasakojo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Būtinas detektorius

Ugniagesiai nustatė, jog bute nėra įrengto dūmų detektoriaus, kuris šiuo atveju būtų įspėjęs apie gaisrą – jo skleidžiamą garsą išgirstų ne tik šeimininkas, bet ir kaimynai.

Ugniagesiai perspėja, kad su tokiais gaisrais menki juokai, mat dūmai yra pavojingi ir žmogus gali juose užtrokšti. Tad tokiais ir panašiais atvejais mažas, vos kelis eurus kainuojantis prietaisas labai padėtų. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video