Populiariausi moteriškų sportinių batelių gamintojai

 Populiariausi moteriškų sportinių batelių gamintojai

Būtų sunku paneigti faktą, kad sportbačiai yra vieni populiariausių šių laikų batų. Tokia avalynė mielai avima ne tik sporto salėje ar teniso korte – ją dažnai renkamės ir kasdienybei, renginiams ar netgi darbui. Toks populiarumas daugelį prekinių ženklų paskatino pasukti sportiškesniu keliu, tad dabar turime galimybę rinktis iš ypatingai plataus sportinės avalynės asortimento. Jei apsispręsti sunku, pradėkite nuo kompanijos – siūlome susipažinti su tomis, kurios sulaukia didžiausio pirkėjų susidomėjimo.

Reebok

Siekdami įkvėpti žmones tapti geriausia savo versija, gamintojai siūlo sportbačius, kurių dizainas yra ištikimas sportiniam paveldui. Tokia atletiška stilistika puikiai tinka keliaujant į sporto salę ar sportuojant lauke, tačiau su šia avalyne lygiai taip pat galima užkariauti miesto gatves – žavesio tokiems apavams tikrai netrūksta.

Adidas

Dabartiniuose sportbačių karuose ši kompanija neabejotinai laimi ne vieną mūšį. Prekės ženklas nuolat plečia stilingų ir patogių sportinių batelių asortimentą, tuo pačiu bendradarbiaudamas su žymiais partneriais, kad dar labiau padidintų savo žinomumą. Tačiau net ir be to visi puikiai žinome, jog šia kompanija iš tiesų verta pasitikėti.

Converse

Šiuo prekiniu ženklu pažymėti batai neretai yra vadinama tiesiog „conversais“ – tai tik įrodo, kaip ši kompanija yra susijusi su sportinio stiliaus kultūra. Tokia avalynė pasižymi išskirtiniu komforto lygiu, o dėl itin spalvingo dizaino, ji gali bet kokiam įvaizdžiui suteikti kur kas daugiau gyvybės.

New Balance

Įspūdinga kompanijos patirtis neturi įtakos galimai „pasenusiam“ dizainui – priešingai, gamintojams puikiai sekasi neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir netgi patiems prisidėti prie jų formavimo. Derindama patogumą su stiliumi, kompanija siūlo madingą avalynę, kuri stebina ir savo funkcinėmis savybėmis, dėl kurių ją norisi dar dažniau avėti.

Vans

Nesvarbu, kokia veikla mėgstate užsiimti, bet kuriuo atveju įvertinsite šios kompanijos siūlomus sportbačius ir išskirtinę jų estetiką. Paprasti, stilingi ir besąlygiškai patogūs sportiniai bateliai ne veltui tapo klasika. Gamintojai praktišką ir madingą avalynę gamina nuo septinto dešimtmečio ir akivaizdu, jog sustoti neketina.

Puma

Tai – vienas iš pasaulyje pirmaujančių sporto prekių ženklų, kuris savo novatorišką produkciją tiekia į daugiau kaip 120 šalių. Gamintojai rūpinasi, kad visi Puma batai būtų kaip įmanoma stilingesni ir tuo pačiu užtikrintų maksimalų patogumą. Tam pasitelkiamos naujausios šiuolaikiškos technologijos, tad akivaizdu, kad Jus kiekviename žingsnyje lydės komforto jausmas.

Nike

Joks geriausių sportbačių sąrašas negalėtų apsieiti be šio prekinio ženklo, kurio logotipas yra atpažįstamas praktiškai bet kurioje pasaulio vietoje – tai byloja ir įspūdingi kompanijos pardavimai. Peržvelgus asortimentą, tokia sėkmė nei kiek nestebina: nesvarbu, ar su sportine avalyne norėsite užsiimti aktyvia veikla, ar ieškosite Jūsų stilių atskleidžiančių apavų, ši kompanija niekuomet nestokos pasirinkimų. Užsukę į Pigu.lt el. parduotuvę, apie šios avalynės išskirtinumus galėsite skaityti daugiau.

Tommy Hilfiger

Nors šio prekinio ženklo nesitikėtume išvysti kalbant apie sportinę avalynę, tai tik dar kartą įrodo, jog vis daugiau kompanijų siūlo būtent tokio tipo batus. Šie žymūs gamintojai pateikia pakankamai platų sportbačių pasirinkimą, kuris, kaip ir būtų galima tikėtis, atitinka visas vyraujančias tendencijas. Iš arčiau su visais pasiūlymais galėsite susipažinti spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/avalyne/sportiniai-bateliai-batai-kedai/f/tommy-hilfiger.

Tai – populiariausi, tačiau tikrai ne vieninteliai sportinės avalynės gamintojai, kuriais verta pasitikėti. Jei Jus tenkins ir sportbačių išvaizda, ir kitos savybės, lygiai taip pat šansą galite suteikti ir mažiau žinomiems prekiniams ženklams – juo labiau, kad jų produkcija neretai reikalauja mažesnių investicijų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video