Policijos pagalbininkai – tarsi iš veiksmo filmų

 Policijos pagalbininkai – tarsi iš veiksmo filmų

Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina, bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius įteikė padėką Tomui Kišonui./Policijos nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono policijos komisariate didžiųjų metų švenčių išvakarėse apdovanoti du kėdainiečiai, savo veiksmais padėję užkirsti kelią ir išaiškinti nusikaltimus. Vyrams įteiktos padėkos ir atminimo dovanos.

Sučiupo neblaivų

Kėdainietis Tomas Kišonas prieš gerą mėnesį Kėdainių rajone sučiupo neblaivų vairuotoją.

Pamatęs įtartiną „Volvo“ markės automobilį su prakirsta padanga ir jo vairuotoją, bandė jį stabdyti įvairiais būdais.

Galų gale teko netgi panaudoti ašarines dujas ir tik tuomet pavyko atimti automobilio raktelius iš vairuotojo.

Tuomet atvykę pareigūnai nustatė, jog automobilio vairuotojas buvo neblaivus – jam nustatytas 2,26 promilės girtumas.

Teismas skyrė jam tūkstantinę baudą ir uždraudė vairuoti automobilį dvejus metus.

Kėdainių rajono policijos komisariate apdovanoti du kėdainiečiai, savo veiksmais padėję užkirsti kelią ir išaiškinti nusikaltimus.

Aut. past.

Padėjo sučiupti

Tądien padėka skirta ir dar vienam kėdainiečiui, kuris savo vardo ir pavardės skelbti nepanoro. Jis padėjo pareigūnams sučiupti vagis.

Naktį vyras nepabūgo išeiti į lauką, kuomet kieme buvo pastebėti galimai automobilį ketinantys apvogti vagys. Tąkart apie vagis jis pranešė policijai, tačiau atvykus pareigūnams šie jau buvo pasišalinę.

Tačiau vyras kitą dieną visai atsitiktinai atpažino vieną vagį mieste ir tuomet vėl iškvietė pareigūnus. Nors ir šįkart vagys mėgino bėgti, tačiau pareigūnams juos sulaikyti pavyko.

Dėkojo pagalbininkams

Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina, bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius įteikė padėkas ir atminimo dovanas abiem kraštiečiams.

„Didžiuojamės drąsiais, ryžtingais mūsų krašto piliečiais, kurie padeda policijai užkirsti kelią nusikaltimams. Jų atsakingi veiksmai padeda mums gyventi saugesnėje visuomenėje“, – sakė pareigūnai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video