Plaukų šalinimas unikaliu Fotona Aleksandrito lazeriu – receptas puikiems rezultatams

 Plaukų šalinimas unikaliu Fotona Aleksandrito lazeriu – receptas puikiems rezultatams

Plaukelių šalinimas lazeriu yra viena plačiausiai pasaulyje atliekamų procedūrų. Besivystančios technologijos leidžia mums išbandyti lazerinės depiliacijos rinkoje vyraujančias pasaulinio lygio naujienas ir mėgautis puikiais lazerinės depiliacijos rezultatais. Puikus to pavyzdys yra Fotona Aleksandrito lazeris, kurio veikimas papildytas unikaliomis ir patentuotomis technologijomis. Taip pat šio aparato išskirtinumas pagrįstas naujausiomis atlikimo metodikomis, viena iš jų – tai Avalanche technika.

Unikalus ir išskirtinis Fotona Aleksandrito lazeris

Fotona Aleksandrito lazeris – turbūt galingiausias lazeris Lietuvos rinkoje, kuris procedūros metu užtikrina komfortą ir padeda lengviau pasiekti pageidaujamus rezultatus. Šis lazeris gali pasigirti procedūros metu naudojamomis inovatyviomis technologijomis, kurios padeda išvengti įauginėjančių plaukelių problemos bei nemalonių pojūčių procedūros metu. Taip pat tai padeda ilgam laikui atsisveikinti su nepageidaujamais kūno bei veido plaukais. Plaukelių šalinimui naudojama iki 31 kw galia, kuri užtikrina greitą ir efektyvų plaukelių pašalinimą. Ypatinga DMC™ šaldymo sistema padeda atsipalaiduoti ir pamiršti nemalonius pojūčius lazerinės depiliacijos metu, o išskirtinė Avalanche technika užtikrina tolygų lazerio spindulio paskirstymą.

Avalanche technika

Fotona Aleksandrito lazeris išsiskiria procedūros metu naudojama ir užpatentuota Avalanche technika. Šis metodas padeda pasiekti geresnius lazerinės depiliacijos rezultatus. Procedūros metu naudojamas Avalanche režimas automatiškai skanuoja pasirinktos zonos plotą ir tolygiai paskirsto skleidžiamus lazerio impulsus. Šio unikalaus metodo dėka išvengiama spindulio dubliavimosi, o tai sumažina ne tik odos sudirginimą, bet ir nudegimų galimybę. Visa tai užtikrina komfortišką procedūros eigą.

Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu – inovatyvus pasirinkimas 

Lazerinė depiliacija įprastai gali būti atliekama Diodiniu arba Aleksandrito lazeriu. Pastarasis yra puikus pasirinkimas šviesiai odai ir plaukeliams, kurie turi daug tamsaus pigmento (melanino). Aleksandrito skleidžiamas spindulys veikia ne taip giliai odoje, tad plaukelyje esantis melaninas puikiai sugeria skleidžiamą energiją – ko pasekoje pasiekiami išsvajotieji rezultatai. Fotona Aleksandrito lazeris leis ne tik mėgautis lazerinės depiliacijos rezultatais, bet taikomų inovatyvių technologijų dėka padės išvengti nepageidaujamų šalutinių požymių (nudegimų, pigmentacijos požymių ir kt.). Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu, naudojant Avalanche techniką = užtikrintas saugumas ir kokybė procedūros metu.

Užs. Nr. 33

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video