Pėsčiųjų perėjoje partrenkta pėsčioji (FOTOGALERIJA)

 Pėsčiųjų perėjoje partrenkta pėsčioji (FOTOGALERIJA)

Skaudus įvykis pėsčiųjų perėjoje./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Pirmadienį priešpiet Kėdainių mieste įvyko skaudus eismo įvykis, kuriame nukentėjo garbaus amžiaus pėsčioji.

Sausio 9 d. apie 11.10 val. Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno g., automobilis „Opel“, vairuojamas 1950 metais gimusio vyro, pirminiais duomenimis, kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusią moterį. 

1938 metais gimusi pėsčioji dėl patirtų sužalojimų pristatyta į gydymo įstaigą. Tiek automobilio vairuotojas, tiek pėsčioji buvo blaivūs.

Dėl įvykio tyrimą atlieka Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Daugiau apie šią ir kitas pirmadienio nelaimes – „Rinkos aikštės“ laikraštyje.

5 Komentarai

  • Pencija kliudė dar didesne pencija, bl tokiem tokio amžiaus išvis padaryt kas puse metų komisijas ir tik tada suteikt leidima dalyvauti eisme.

  • Kėdainiuose daugeliui neegzistuoja jokios taisyklės. Afrikoje turbūt daugiau taisyklių vietiniai laikosi. Nemažai bezdzioneliu prie vairo net nesuvokia, kas yra jo ar ne jo eismo juosta, kai kurie nesivadovauja šviesoforais, o kad sustotų ties perėja, yra išvis retas atvejis, nebent pestysis naglai eina prieš masina. Ypatingi bjaurybės kai kurie taksistai, kurie kažkodėl mano, kad jiem eismo taisyklės kažkodėl išvis negalioja. Reiktų pastatyt vaizdo kamera kokioj Kanapinsnsko gatvėj, kur Aušros mokiniai eina taku tuo baisiu sutrupejusiu baisesniu už baisiausius takus. Tai tėvai ten eina pasitikėti pradinukų arba prašo kitų kad palydėtu, nes ties ta perėja sustoja gal vienas du iš 10. Nepraleidžia net mažuciu mokinukų. Dar gerai, kad kalneliai įrengti. Tai zombiai savo kledarus priletina kažkiek, bet apie jokius sustojimų nėra nė kalbos,, išskyrus vieną kitą atvejį. Kaip buvo sovietines beždžionės, taip ir liko. Net perėjos reikšmės neįsisąmonina.

    • Kėdainiuose eismas tragedija. Šviesoforai įrengti tik centrinėje gatvėje.

  • nes buvo blaivus,o ne prisišveitęs narkotikų…

  • Išvis vairuotojai nesilaiko eismo taisyklių,ties piesčiųjų perėja turi sustoti ,bet kokiu atvieju.Pareigūnam nei mitai,mato bet toleruoja.Užtat taip ir yra.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video