Penktadienio horoskopas: kokia bus 1-oji kalendorinio pavasario diena?

 Penktadienio horoskopas: kokia bus  1-oji kalendorinio pavasario diena?

Piqsels.com nuotr.

Karolina Konopackienė (ELTA)

AVINAS. Ši diena gali atpalaiduoti jūsų „taupumo varžtelius“. Regis, neatsisakysite ir pasmaguriauti, ir garderobą atnaujinti arba pasiduoti dominančio asmens siūlomai pagundai.

JAUTIS. Jūsų nusiteikimas ginčytis, nekantrumas nekaip veiks aplinkinius. Stabilesnė bus pirma dienos pusė. Gaila, jei vėliau sau ir kitiems sugadinsite nuotaiką, nes tuomet įtampa išliks ir savaitgalį. Verčiau vietoj ginčų nueikite į teatrą, koncertą, parodą ar pan.

DVYNIAI. Šiandien rūpės neatlikti darbai, ūkinės ar techninės problemos. Rūpesčių gali sukelti sveikata arba augintinių bėdos. Nepamirškite, kad jums reikia poilsio ir dėmesio savo grožiui, sveikatai.

VĖŽYS. Regis, visus stebinsite kūrybingumu, pozityvumu. Domins kultūriniai renginiai, išvykos. Veikiausiai kiek suplonės piniginė. Galbūt kažkam padėsite daiktais ar pinigais, viešumu ar suteikta informacija.

LIŪTAS. Šiandien mintys suksis apie šeimos ir asmeninius poreikius, artimųjų būklę, santaupas ir išlaidas. Malonumams laiko liks nedaug, nes pareigoms teiksite pirmenybę ir be gailesčio eikvosite savo jėgas. Saugokitės traumų, elektros iškrovos.

MERGELĖ. Socialinių tinklų naujienos, įvairūs pasimokymai, apsipirkimai, ekskursijos – šios dienos aktualijos. Dar viena labai svarbi – tarpasmeniniai santykiai. Jie bus tuo geresni, kuo daugiau tolerancijos bus iš abiejų pusių nepaisant skirtingų požiūrių.

SVARSTYKLĖS. Sočiai, ramiai turėtumėte jaustis pirmoje dienos pusėje. Vėliau pradėsite nerimauti dėl materialinių, finansinių dalykų, lieti nepasitenkinimą. Tai nekaip veiks aplinkinius, ypač vaikus, mylimą žmogų.

SKORPIONAS. Šiandien stenkitės išsaugoti emocinį stabilumą, puikius santykius ir nepasiduoti provokacijoms vakare. Saugokitės neadekvačiai besielgiančių asmenų, traumų, elektros iškrovos.

ŠAULYS. Ši diena nėra palanki sveikatai, todėl turėtumėte vengti žmonių susibūrimo vietų, saugotis infekcijų, priepuolių, traumų, pervargimo. Verčiau atsisakykite svaigalų.

OŽIARAGIS. Draugai arba jūs juos galite kviesti aktyviai kartu praleisti laisvalaikį – su sportine, kultūrine ar kitokia programa. Susitikimai su bendraminčiais žada įspūdžių. Nuo pavojų labiau saugokite vaikus.

VANDENIS. Rytas bus ramesnis už vakarą. Vakare emocijos kais ir skiedrų į jausmų ugnį gali įmesti viskuo nepatenkinti artimieji. Gali kilti kivirčų. Pasistenkite to išvengti.

ŽUVYS. Ši diena nepagailės fizinio ir protinio aktyvumo, gebėjimo greitai pagauti reikiamą informaciją ir ja pasinaudoti. Kita vertus, didesnė bus avarijų tikimybė kelyje.

Kovo 1-oji – Nulinės diskriminacijos diena; Tarptautinė žmonių su negalia vežimėlio diena.

Kovo pirmoji, penktadienis (penktoji 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 304 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alba, Albas, Albinas, Antanina, Antanė, Eudora, Lieda, Rusnė, Tulgaudas;

rytoj: Dautara, Eitara, Eitaras, Eitarė, Eitas, Eitautas, Eitautas, Eitautė, Eitys, Elena, Helė, Helianta, Marcelinas;

poryt: Daukantas, Gunda, Kunigunda, Nonita, Nona, Tulė, Tulgauda, Tulgaudas, Tulkanta, Tulkantas, Tulmina, Tulminas, Tulvirda, Tulvirdas, Tulvirdė, Uosis.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 7.10, leidžiasi 17.54. Dienos ilgumas – 10.44.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

Protingos mintys:

„Dorovinės jėgos viešpatavimas instinktams yra dvasios laisvė, o jos išraiška vadinama orumo reiškiniu“ (F. Šileris).

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video