Patiekalai, maloniai nustebinantys ypatingu skoniu

 Patiekalai, maloniai nustebinantys ypatingu skoniu

Kai ateina savaitgalis, kyla nenumaldomas noras mesti į šoną visus įkyrėjusius darbus ir leistis į gamtą. Kurgi kitur įmanoma kaip reikiant atsipalaiduoti? Ko reikia gamtoje, kad būtų galima karališkai jaustis? Nieko išskirtinio, tik itin skanaus maisto, juk net maži vaikai žino, kad valgis po atviru dangumi yra dvigubai gardesnis nei valgant jį prie stalo tarp keturių sienų.

Koks sultinys yra pats gardžiausias ir namuose, ir gamtoje?

Tiek namuose, tiek paežerėje ar prie upės paragavęs Ramen iš Candy POP makaronų tikrai pasijunti esąs devintame danguje. Kas gi yra tas magiškasis ramenas? Ogi Japonijoje sugalvotas makaronų patiekalas, patiekiamas su ypatingos skonio sultiniu. Tai neišpasakytai sotus valgis, kurio skonio neįmanoma pamiršti, vis norisi ir norisi iš naujo juo mėgautis.

Ką reiškia pavadinimas „ramenai“?

Patsai žodis „ramen“ nėra koks nors magiškas išsireiškimas, išvertus į lietuvių kalbą, reiškia sąvoką „virti makaronai“. Ruošdami ramenų sultinius japonai naudoja mėsą, sojos padažą, džiovintus dumblius, fermentuotus bambuko ūglius ir svogūnų laiškus.

Klasikiniais ramenais yra laikomi tie, kurie paruošti iš kiaulienos ar paukštienos sultinio, tačiau yra gaminami ir ramenai su jautiena bei jūros gėrybėmis. Kadangi japoniškų ramenų populiarumas pasklido visame pasaulyje, šio patiekalo gamybos ėmėsi ir korėjiečiai. Pastariesiems irgi šis verslas puikiai sekasi. Jų pagaminti ramenai pasiekia ir Lietuvą.

Kokia yra rameno makaronų sudėtis?

Rameno makaronai smarkiai skiriasi nuo mums priprastų itališkų makaronų. Tiesa, šie makaronai, kaip ir itališki, yra gaminami iš kviečių miltų ir vandens su druska. Tačiau yra viena išskirtinė sudėtinė tešlos dalis, kurie šiems makaronams suteikia ypatingai kietą tekstūrą. Ši dalis – tai šarminis vanduo, savo sudėtyje turintis natrio karbonato ir kalio karbonato, kartais jame pasitaiko ir nedidelis kiekis fosforo rūgšties.

Kokius dar gardžius dalykėlius pirkėjams siūlo internetinė prekyba?

Išvykai į gamtą, ar smagiam pasisėdėjimui prie namų lauko terasoje internetinė gardumynų rinka taip pat siūlo įvairius pikantiško skonio užkandžius, sausainius, traškučius, šokolado gaminius, gazuotus gaiviuosius gėrimus. Visos šios maisto prekės yra gautos iš pačių populiariausių pasaulinio lygio firmų, tad jų vartotojai tikrai nelieka nusivylę.


1 Komentaras

  • Gamtoje,aišku,nesrėbsi vadinamų ukrainietiškų barščių.Na jie ten pagaminti pagal visą priklausančią receptūrą,bet jūs dar įsidėkite į lėkštę vietoj grietinės pagal savo skonį manajiezo ,krienų ar garstyčių su pleporcija…Garantuoju,kad apaksite nuo skonio ir saugokite(!) ausis ,kad nenusidraskytumėte.Jau kokie 20 metų kai šitaip valgau šį patiekalą,kurio nacionalinį vardą nori sau priskirt ir lenkai.Cepelinus ,nesakau kad atėmė iš mūsų,bet jie net ,,Žiniuonio“filme dubenyje vartėsi su spirgais…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video