Patarimai norint paskolą gauti kaip įmanoma greičiau

 Patarimai norint paskolą gauti kaip įmanoma greičiau

Asociatyvi nuotr./Irmanto Gėlūno nuotr.

Kaip verstis iš padėties, kai reikia nedidelės paskolos, bet labai greitai? Anksčiau mes bandydavome susisiekti su artimaisiais arba draugais ir prašydavome pagelbėti, bet mūsų laimei telefonas dabar visada su mumis. Jo pagalba galime kreiptis dėl paskolos, dar kitaip vadinamos SMS paskola arba greitoji paskola. Saldo greitieji kreditai telefonu gali būti puikus sprendimas, bet aptarkime šią galimybę detaliau.

Kaip galima gauti ypač greitą paskolą?

Daugelis kredito bendrovių dabar siūlo greituosius kreditus – vartojamas paskolas, kurios yra išduodamos greičiau nei įprastai trumpesniam laikotarpiui ir mažesnei sumai. Keletas bendrovių žengė dar toliau ir dabar siūlo anksčiau populiarią paslaugą – greitieji kreditai telefonu. Šiuo atveju Jums reikia būti jau iš anksto užsiregistravus bendrovėje ir tiesiog siųsti iš anksto pateiktos formos SMS paraišką paskolos gavimui nurodytu telefono numeriu. Jokio paraiškų pildymo internetu, o tik viena tekstinė žinutė. Dar greičiau jau tiesiog neįmanoma.

Kas gali gauti greitą paskolą?

Greitąja paskolą gali gauti asmuo atitinkantis šiuos reikalavimus:

 • Būti pilnamečiu Lietuvos Respublikos piliečiu arba turėti leidimą nuolat gyventi šalyje;
 • Gauti pastovias pajamas mažiausiai 4 mėnesius (pajamos iš darbo užmokesčio, individualios veiklos, nuomos ir t.t.);
 • Neturėti pradelstų įsiskolinimų kitoms kredito įstaigoms;
 • Asmens finansiniai įsipareigojimai kitoms kredito įstaigoms negali viršyti 40 proc. Jo gaunamų pajamų kas mėnesį (į rankas).

Kiekvieno kliento situacija yra vertinama individualiai, todėl jei neatitinkate šių reikalavimų, nereikia nuleisti rankų, o tiesiog verta pasitarti su kreditoriaus vadybininkais kurie gali paprašyti pateikti daugiau duomenų.

Ką verta įvertinti prieš kreipiantis dėl greitos paskolos?

Visada prieš kreipiantis dėl bet kokios paskolos rūšies patariama įvertinti savo ir šeimos finansines galimybes laiku grąžinti paskolą, taip pat būtinybę įsigyti vieną ar kitą daiktą ar paslaugą. Naujas pirkinys turi būti džiaugsmas, o ne papildomas vargas ateityje, kuris stipriai apribos šeimos gyvenimą. 

Taip pat turėkite omenyje, jog visos greitos paslaugos yra išduodamos trumpam laiko tarpui ir nedidelėmis sumomis. Todėl verta imti šios rūšies kreditą, tik tuo atveju jei reikia pinigų trumpam arba nedidelės sumos. Kitu atveju siūlomos ilgalaikės paskolos ilgesniam laikotarpiui bei didesnėmis sumomis.

Kur galiu gauti paskolą ypač greitai?

Greitąsias paslaugas dabar kaip minėjome siūlo jau daugelis kredito bendrovių, tačiau renkantis verta atkreipti dėmesį į išdavimo laiką. Vieni siūlo atlikti kliento analizę per kelias minutes, o kiti per kelias dienas arba tik darbo dienomis. Todėl tas tikras greitis gali skirtis. Paskolos telefonu yra pats greičiausias šiuo metu siūlomas paskolos variantas, bet jį siūlo tik nedaugelis kredito bendrovių. Todėl nusprendus pasirinkti šį variantą būtinai peržiūrėkite informaciją kreditoriaus svetainėje apie siūlomas kredito paslaugas.

Kas yra SMS kreditas?

SMS kreditas tai greitoji paskola, kuriai paraiška pateikiama tekstine žinute telefonu. Norint gauti šios rūšies paskolą asmuo dažniausiai jau turi būti prisiregistravęs kreditoriaus sistemoje arba jau anksčiau ėmęs iš jų paskolą. Todėl kredito bendrovė turi visus kliento finansinius duomenis ir gali jį identifikuot pagal anksčiau sistemoje užregistruotą telefono numerį. Asmuo gali parašyti nustatyto teksto SMS žinutę – paraišką ir išsiųsti ją nurodytu telefono numeriu. Ir tai viskas, paskui belieka laukti sprendimo dėl paskolos suteikimo ir pinigai iš karto keliauja į jau anksčiau nurodytą kliento banko sąskaitą. 

Ar Saldo teikia SMS kreditą?

Saldo viena iš nedaugelio kredito įstaigų siūlančių SMS kredito – paskolos telefonu paslaugą. Dėl automatizuotos klientų tikrinimo sistemos viskas vyksta dar greičiau ir pinigai pasiekia klientus labai greitai. Nereikia ilgai laukti, pildyti daug paraiškų, ieškoti prieigos prie interneto ir t.t. Viskas greita ir paprasta.

5 Komentarai

 • Geriausia paskolos paslauga. WhatsApp: +34655301472
  Jums reikia paskolos, kad galėtumėte apmokėti sąskaitas arba pradėti verslą. Mes siūlome visų tipų paskolas su 3% palūkanų norma. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.
  paštas: prestamo1001@gmail.com
  WhatsApp: +34655301472

 • KREDITO PASIŪLYMAS: WhatsApp: +34655301472

  Paskolos investicijoms, paskolos automobiliui, asmeninės paskolos. Esu pasiekiamas, susisiekite su manimi:
  paštas: prestamo1001@gmail.com
  WhatsApp: +34655301472

 • Gaukite paskolą. WhatsApp: +34655301472

  Jei jums reikia greitos ir patikimos paskolos visiems jūsų poreikiams, nedvejodami susisiekite su mumis.
  paštas: prestamo1001@gmail.com
  WhatsApp: +34655301472

 • Greitas kreditas. WhatsApp: +34655301472
  Reikia skubios paskolos norint išspręsti finansinę problemą pradedant verslą? susisiekite su mumis šiandien savo pašto dėžutėje.
  paštas: prestamo1001@gmail.com
  WhatsApp: +34655301472

 • Paskolos pasiūlymas per 48 valandas. WhatsApp: +34655301472

  Sveiki, esu asmuo, siūlantis trumpalaikes ir ilgalaikes tarptautines paskolas tarp asmenų nuo 2000 € iki 800 000 € visiems rimtiems žmonėms, kuriems to tikrai reikia.
  paštas: prestamo1001@gmail.com
  WhatsApp: +34655301472

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video