Paskutiniai mėnesio sekmadieniai – nemokamam muziejų lankymui

 Paskutiniai mėnesio sekmadieniai – nemokamam muziejų lankymui

Jau šį sekmadienį muziejų lankymas Kėdainiuose – nemokamas./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kiekvieno mėnesio paskutinis sekmadienis kėdainiečiams gali tapti puikia nauja šeimos tradicija – lankyti muziejus. Tą dieną Kėdainių krašto muziejus ir jo padaliniai kviečia parodas ir muziejuose esančias ekspozicijas apžiūrėti nemokamai.

Tuo tarpu kitomis dienomis norėdami aplankyti muziejų pasiruoškite sumokėti daugiau nei pernai, mat muziejaus lankymo kainos yra pakilusios ir siekia 2–3 eurus už bilietą.

O jau šį sekmadienį nemokamai galite apžiūrėti Kėdainių krašto muziejuje veikiančias ekspozicijas ir Gintarės Šiaulienės darbų parodą „Tylos natos“, taip pat – Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčią ir kunigaikščių Radvilų mauzoliejų.

Daugiakultūriame centre veikia nuolatinė ekspozicija „Ich bin Keidaner“, kuri Metų muziejininkų apdovanojimuose tapo Metų ekspozicijos nominante. Taip pat šiuo metu čia vyksta ir Angelės Šimoliūnienės trimačio vaizdo tapybos darbų paroda „Praskleidus uždangą“.

Janinos Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje veikia tarptautinė pluošto meno paroda „Kūrybiškumas“ ir paroda „Janinos Monkutės-Marks pasaulinės tekstilės kolekcija“.

1863 metų sukilimo muziejuje Paberžėje galėsite apžiūrėti nuolatinę ekspoziciją ir Kėdainių krašto liaudies menininkų parodą „Tradicijų vedami“.

Visi muziejai sekmadieniais dirba nuo 10 iki 15 val., išskyrus 1893 metų sukilimo muziejų, kurio darbo laikas – 9–17 val.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video