Paskutinė mados ir grožio mugė „Design for life“ – jau šį šeštadienį Kėdainiuose!

 Paskutinė mados ir grožio mugė „Design for life“ – jau šį šeštadienį Kėdainiuose!

Organizatorių nuotr.

Lapkričio 6 dieną, šeštadienį, Kėdainių arenoje vyks mados ir grožio mugė „Design for life“. Tai paskutinė mugių ciklo, aplankiusio didžiausius Lietuvos miestus bei arenas, dalis šiais metais.

Anot organizatorių, mados ir grožio mugės lankytojus Kėdainiuose pasitiks ne tik lietuviškų prekių ženklų kūrėjai, pristatysiantys naujausias žiemos kolekcijas, bet ir specialūs pasiūlymai, akcijos bei kalėdinių dovanų idėjos.

„Lietuvoje turime išties daug talentingų žmonių, pasižyminčių išskirtiniu stiliaus pojūčiu, vertinančių kokybę bei natūralumą. Lietuvių kūrėjų asortimentas vis dažniau savo vietą atranda ir užsienio rinkose. Todėl džiaugiamės galėdami jų gaminius pristatyti ir Lietuvos žmonėms,“ – teigia Andrius Kazlauskas, UAB „Festivus“ direktorius.

Organizatorių nuotr.

Anot jo, mugės „Design for life“ kas kartą suburia gausų būrį išskirtine kokybe garsėjančių prekių ženklų atstovų. Šį šeštadienį vyksianti mugė Kėdainiuose – ne išimtis. Tad mugės lankytojai turės išskirtinę galimybę rinktis iš itin plataus naujausių aprangos, aksesuarų, papuošalų kolekcijų, prekių namams bei kalėdinių dovanų idėjų. Iš viso mugėje dalyvaus daugiau nei 80-dešimt skirtingų prekių ženklų atstovų.

Savo asortimentą siūlys ir būrys grožio prekių ekspertų, padėsiančių išsirinkti labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes. Jų asortimente – priemonės odai, plaukams bei švytinčiai šypsenai puoselėti.

Neliks užmiršti ir vaikai – jiems gaminius siūlo ne vienas mugėje dalyvausiantis prekės ženklas, itin didelį dėmesį skiriantis patogiems, judesių nevaržantiems drabužiams bei išskirtiniams žaislams bei aksesuarams kurti. Didžioji dalis mažiesiems skirtų prekių – rankų darbo, pagaminti iš ekologiškų, tvarių medžiagų, tad tiek tėvai, tiek vaikai galės mėgautis išskirtine kokybe bei aplinkai draugiškais pirkiniais. 

Organizatorių nuotr.

Tuo tarpu mados ir grožio mugės lankytojai, išsiilgę šilumos ir jaukumo namuose, galės atrasti ir namams skirtą asortimentą – tuo rūpinasi rankų darbo pledus ir aksesuarus iš vilnos kuriantys, rankų darbo žvakes bei natūralius namų kvapus gaminantys prekių ženklai.

„Lietuvių kūrėjai savo asortimentą dažniausiai pristato internete – tinklalapiuose arba socialinėje  erdvėje. Tad mugės sukuria išskirtinę galimybę ne tik gyvai susipažinti su populiarių prekių ženklų kūrėjais, išgirsti jų patarimų stiliaus klausimais, bet ir vietoje pasimatuoti patikusius drabužius, atrasti naujus, dar nebandytus derinius. Artėjant gražiausioms metų šventėms, mugės tampa ir puikia vieta atrasti artimuosius džiuginančias išskirtines dovanas ar puošmenas namams,“ – teigia A. Kazlauskas. 

Mados ir grožio mugė „Design for life“ Kėdainiuose lankytojų lauks lapkričio 6 dieną, „Kėdainių“ arenoje, nuo 10 iki 17 valandos. Įėjimas į mugę – nemokamas.

Mugės organizatoriai primena, jog vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti Galimybių pasą. Tad lankytojus, užsuksiančius į mugę, ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi.  

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video