Pasikėsino į Kėdainių miesto parko salos šventinę instaliaciją

 Pasikėsino į Kėdainių miesto parko salos šventinę instaliaciją

Miesto parko instaliacijos sudomino ir vagis. Vienas asmuo nuo instaliacijų bandė pavogti specialias LED lemputes. Jis jau buvo nuėmęs prožektorių, keletą laidų./Artūro Sajos nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiai – gražus, tvarkingas, istorija didingas miestas. Tuo niekas neabejoja. Tačiau kartais mūsų miestas nuskamba ir neigiamame kontekste – tai kažkas suniokoja vaikų žaidimų aikštelę, tai pavagia kalėdines eglutes. Šiais metais Kėdainių kultūros centras miesto parko saloje sukūrė įspūdingą instaliaciją, tačiau ši net kelių dienų negalėjo išbūti ramiai, nepaliesta vandalų ar vagių.

Sukūrė žmonėms

Praėjusių metų gruodžio 30 dieną Kėdainių kultūros centras pakvietė kraštiečius ir miesto svečius vakarais pasigrožėti įspūdingu kūriniu.

„Iki sausio 3 d. nuo 16 iki 24 val. Kėdainių miesto parko saloje bus demonstruojama šviesų instaliacija „Sapnų sala“.

Kviečiame paisyti esančių ženklų ir instaliacija džiaugtis saugiu atstumu. Į salą eiti draudžiama ir pavojinga dėl elektros instaliacijos“, – informavo kultūros centras.

Pasigrožėti kūriniu į miesto parką vyko daugybė žmonių, kiti džiaugėsi išvydę pravažiuodami. Tačiau jau pirmosiomis dienomis atsirado ir tokių, kurie nepaisė specialių ženklų ir perspėjimų, lipo į salą, čiupinėjo elektros laidus ir pačias instaliacijas.

Aut. past.

Paisė ne visi

Pasigrožėti kūriniu į miesto parką vyko daug žmonių, kiti džiaugėsi išvydę pravažiuodami.

Tačiau jau pirmosiomis dienomis atsirado ir tokių, kurie nepaisė specialių ženklų ir perspėjimų, lipo į salą, čiupinėjo elektros laidus ir pačias instaliacijas. Į salą veržėsi tiek per atitvarus, tiek per ledą ir taip sukėlė pavojų sau.

Bandė pavogti

Negana to, miesto parko instaliacijos sudomino ir vagis.

Vienas asmuo nuo instaliacijų bandė pavogti specialias LED lemputes. Jis jau buvo nuėmęs prožektorių, keletą laidų, tačiau jo piktus darbus per vaizdo stebėjimo kamerą pastebėjo budrus Kėdainių kultūros centro darbuotojas, kuris nuskubėjęs į vietą atėmė iš vagies minėtus daiktus.

Vis tik apgadintą rogių instaliaciją iš miesto parko salos teko nuimti anksčiau numatyto laiko.

2 Komentarai

  • Tai kaip supratau tos kemeros, kaip ir visur Kedainiuose niekam tikusios

  • Su regėjimu ir teksto suvokimu blogai? Aiškiai parašyta, kad per vaizdo kameras pastebėjo ir užkirto kelią vagystei.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video