Pasikeitė sporto tarybos sudėtis

 Pasikeitė sporto tarybos sudėtis

Eglė KUKTIENĖ

Pakeista Kėdainių rajono savivaldybės sporto taryba. Prieš beveik metus laiko tuometinei savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Danutei Mykolaitienei palikus šias pareigas, jai teko pasitraukti ir iš sporto tarybos.

Kitas pavaduotojas

Vietoj D. Mykolaitienės į sporto tarybą įtrauktas buvęs Dotnuvos seniūnas Vytautas Grigas, kuris Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju tapo prieš porą mėnesių.

Kėdainių rajono savivaldybės sporto tarybą iš viso sudaro 11 narių. Tarp jų yra ne tik savivaldybės administracijos vadovai, bet ir nevyriausybinių organizacijų, sporto, kūno kultūros mokytojų asociacijų nariai.

Sporto tarybos tikslai – analizuoti sporto situaciją Kėdainių rajono savivaldybėje, teikti Savivaldybės institucijoms ir įstaigoms pasiūlymus sporto plėtros krypčių ir finansavimo prioritetų nustatymo, sporto šakų pripažinimo strateginėmis sporto šakomis kriterijų, kitų sporto sričių plėtros klausimais, populiarinti sportinę veiklą ir rūpintis jos prestižu savivaldybėje, šalyje ir užsienyje ir kt.

3 Komentarai

  • V. Grigas direktoriaus pavaduotoju dirba jau pusę metų, o ne 2 mėnesius.

  • nu gerą kadrą pancininką parinko, svarbu Naujokienei darbo parcija

  • nu gerą kadrą pancininką parinko, svarbu NIJOLEI DARBO darbo partija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video