Pareigūnai aiškinasi, kas Kėdainiuose subraižė svetimą BMW

 Pareigūnai aiškinasi, kas Kėdainiuose subraižė svetimą BMW

Kauno AVPK nuotr.

Kauno AVPK inf.

Kėdainių policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sugadinimo, kuomet sausio 3 d., apie 15.50 val., Kėdainiuose, Respublikos g., pastebėta, jog subraižytas automobilis BMW X5. Padaryta turtinė žala siekia apie 1 810 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 636 70 arba 112, arba el. paštu reda.svilpiene@policija.lt.

Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

2 Komentarai

  • bilka ir strielka, dar loja josvainiu gatveje o ilgausis butrimas prie max renka aukas siems sunims maistui

    • uz Ukraina esu, kiekviena tauta turi pasirinkimo teise, bet tokie butrimai eina nach,i

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video