Papuošalų kūrėja Aistė Kairytė: sagės – ypatingas aksesuaras, kuriuo puošėsi net Coco Chanel

 Papuošalų kūrėja Aistė Kairytė: sagės – ypatingas aksesuaras, kuriuo puošėsi net Coco Chanel

Ar žinojote, kad sagės, tai vienas seniausių žmogaus kuriamų aksesuarų? Šis išskirtinis aksesuaras vėl grįžta į madą. Jau kuris laikas sagės įsegtos prie apykaklės, į plaukus, švarkelius ar megztinius vis dažniau pastebimos kaip moterų stiliaus detalė.

Oh-ye.com internetinės papuošalų parduotuvės įkūrėjos Aistės Kairytės teigimu, sagės, tai papuošalas, kuris nereikalauja išskirtinio derinimo. Kūrėja pabrėžia, kad nors ir sagė yra nedidelė įvaizdžio detalė, tačiau labai efektyvi ir išraiškinga.

„Sagės, tai papuošalai moterims, kurie nereikalauja išskirtinio derinimo. Tiesiog užtenka šio nedidelio aksesuaro, kad paryškintų jūsų įvaizdį. Kartais apsivilkus savo mėgstamą rūbų derinį jauti, kad iki pilno įvaizdžio užbaigimo reikia kažkokios nedidelės detalės. Tuo atveju gelbsti priderinta sagė“, – teigia A. Kairytė.

Sagės – dizainerių mėgstamas aksesuaras

„Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja teigia, kad paprasčiausią įvaizdį visada gali pagyvinti ypatingi papuošalai moterims. Ne išimtis ir sagė, kuri kiekvienai moteriai suteiks elegancijos prieskonio.

„Kartais susikurtas įvaizdis yra gana pilkas ir nykus, tačiau jis visiškai gali pasikeisti, jei įsisegsite įmantresnę sagę. Man patinka, kai kuklumą paryškina akcentas –tinkamai pasirinkti papuošalai“, – patarimais dalinasi kūrėja ir verslininkė.

Aistė Kairytė pataria moterims sages derinti prie švarkų ar masyvių megztinių. Pasak jos, šie klasikiniai deriniai padės išsiskirti ir atrodyti stilingai. Tinkamai priderinusi sagę tikrai nesuklysite. Šiuo metu vis dažniau dizainerių kolekcijose galima pastebėti šį ypatingą aksesuarą.

„Į masyvų megztinį įsegta akį traukianti sagė – tai šių metų „Dolce&Gabbana“ kuriamas įvaizdis. Ar kada pastebėjote, kad prancūzų dizainerės Coco Chanel įvaizdį nuolat puošia perlo karoliai arba akį kaustanti sagė? Juk ši elegancijos ikona išpopuliarino sages“, – pasakoja Oh-ye.com internetinės parduotuvės įkūrėja.

Papuošalas tinkantis prie kasdienės aprangos

Sagė – tai klasikinis ir elegantiškas elementas. Šis papuošalas neturi visiškai jokio sąlyčio su oda, yra neutralus, o paprastam deriniui suteikia išskirtinį atspalvį. Oh-ye.com internetinėje parduotuvėje galite rasti įvairiausių sagių, nuo mažų elegantiškų iki didesnių ir kaustančių dėmesį.

„Sagės gali tarnauti ne tik įsegant į rūbus: marškinėlius, švarkelius, paltus, tačiau jos puikiai gali tarnauti ir įsegant į galvos juostas ar šalikus. Šiuolaikinės moterys sugeba panaudoti sagę įvairiai, pavyzdžiui įsegant į rankines ar kitus aksesuarus. Šie papuošalai gali tarnauti labai praktiškai“, – sako A. Kairytė.

Oh-ye.com internetinė papuošalų parduotuvė taip pat siūlo sages, kurios yra naudojamos prie šimtaprocentinių šilko juostų. Šie vadinamieji moteriški kaklaraiščiai puikiai derės prie baltų klasikinių marškinėlių.

Stilinga galvos juosta šaltam rudeniui

Oh-ye.com internetinė papuošalų parduotuvė gali pasiūlyti ne tik išskirtinių papuošalų, bet ir galvos aksesuarų.

„Mes džiaugiamės, kad atėjus saulėtam rudeniui  galime pasiūlyti šimtaprocentines merino vilnos galvos juostas, kurios yra dekoruotos rankų darbo papuošimais. Neapsakomas jausmas, kai merino vilnos gaminiai užtikrina švelnų sąlytį su oda ir jos nedirgina. Galvos juostos plotis pilnai užtikrina, kad plaukai nekristų į akis ir nesugadintų šukuosenos“, – pasakoja „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja.

Oh-ye.com internetinėje parduotuvėje galite rasti galvos juostų nuo klasikinės tamsiai mėlynos iki pastelinių spalvų. Galvos juostos megztos iš trijų pynių, todėl atrodo išskirtinai ir stilingai. Rankų darbo papuošimai juostoms suteikia papildomo žaismingumo.

„Kviečiu moteris išsirinkti savo galvos juostą, prisitaikyti prie savo aprangos stiliaus.  Juk dabar pats tas metas, kai galime savo stiliui suteikti įvairovės su šiuo galvos aksesuaru“, – džiaugiasi Aistė Kairytė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video