Palaiko Prezidentą

 Palaiko Prezidentą

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda atsisakė pasirašyti Europos Sąjungos lyderių laišką, raginantį pasmerkti Vengriją, priėmusią savo valstybės nepriklausomybę ir piliečių prigimtines teises ginantį, vengrų šeimas nuo LBGT diktatūros apsaugantį įstatymą.

Lietuvos Šeimų sąjūdis penktadienį pareiškė palaikąs ir remiąs šį Prezidento politinį veiksmą, atitinkantį lietuvių tautos ir valstybės esminius interesus.

Pasak Šeimų sąjūdžio atstovų, tai žingsnis į solidarumą ir vienijimąsi su Lenkija, Vengrija ir kitomis Europos šalimis ir tautomis, kylančiomis prieš tradicinių šeimos ir tautinių vertybių naikinimą bei neomarksistinės, totalitarinės diktatūros įsigalėjimą.

„Neabejojame, kad artimiausiomis dienomis prasidės visuotinis valstybę užvaldžiusių interesų grupių ir jiems įtaką darančios žiniasklaidos puolimas prieš Prezidentą, jį palaikančias visuomenės jėgas ir Lietuvos valstybės ir Tautos išlikimą užtikrinančias, krikščioniškąja kultūra paremtas tradicijas ir tikrąsias žmogaus teises.

Kviečiame visus Lietuvos Respublikos piliečius, neabejingus savo vaikų ir valstybės ateičiai, vieningai paremti Prezidentą visais įmanomais būdais.

Tuo atveju, jei antivalstybinių jėgų puolimas įgytų kraštutinį ir valstybės stabilumui pavojingą pobūdį, organizuosime masines manifestacijas ir pakviesime visuomenę visuotinėms pilietinio pasipriešinimo akcijoms Lietuvos Respublikos Prezidentui paremti.

Mūsų šeimos, demokratija, Lietuvos Respublikos piliečių teisės ir Tautos referendumu priimta valstybės Konstitucija bus apgintos“, – teigiama Lietuvos Šeimų Sąjūdžio organizacinio komiteto išplatintame pranešime.

8 Komentarai

 • Šeimų maršas šeimų maršu, bet Prezidentą mes išsirinkom, tai niekas neturi teisės jo maišyti su žemėmis taip kaip daro Tapinas. Gėda, didelė gėda tokiam žurnalistui.

  • Su zemem niekas jo nemaiso, kritika normali. Po tokiu jo pareiskimu Europa i LT ziures kaip i tuos atsilikusius cigonus is Vengrijos.

   • Reikia turėti stuburą, o ne žiūrėti, kaip Tave vertina kiti. Palaikau Prezidentą, o kuo tas Tapinas nusipelnė iki šiol nežinau.

  • Neturi teises sitos valstybes pilietis kritikuoti politiko? Is kokio medzio iskritai, dunduk. Cia yra vienas esmingiausiu laisvo pasaulio bruozu: kritikuoti politika. Cia tau ne Siaures Korejas, ne Kazachstanas ir ne Rusija. Nepatinka vakarietiska, salis, susikrauk smutkes ir nesdinkis i rusyna ar siaures koreja. Neleis jis matai kritikuoti. Politiko….Zmogaus tu biski atsipeikek. Juo labiau, kad ta kritika ypac teisinga Mes esame europa ir musu visa gyvensen turi buti europietiska.

 • Oi issigandom kaip Europa i mus ziures .Pirma bijojom kaip rusai i mus ziures,dabar bijom ,kaip Europa ziures ,Kada Lietuva tures savo nuomone ir nieko nebijos ,kaip kas i ja ziures .

  • Protina zmogui visada rupi, kaip i ji ziures protingi ir saunus zmones. Jei tau nerupi, tu es paskutinis idiotas.

 • Tai, ka padare prezidentas yra gedina, slysktu ir neatleidziama. Nera joki kitos kelio. Arba Vakarai, arba Rusynas. Tai, ka daro sitas marsas, yra Kreiaus ir Rusijos sklaida Lietuvoj. Ir prezidentas gal visgi ima susivokt, kokia jis padare didziule klaida. ir siandien jau kaip ir keicia nuomone. Tas marsas yra anti -sąjūdinis ir ant konstitucinis. Jis neigia viską, kas yra mūsų Konstitucijoje. Negana to, akiplėsiskai meluoja, kad seima kad tai tik vyras ir moteris ir pan absurdus. Jokiu jie manifestaciju nepadarys, nes tai keliu silpnaprociu susibegimas.

 • Amerikoje gimusi ir Vakaruose paplitusi gender ideologija jau atėjo ir į Lietuvą. Ji skatina visą dėmesį sutelkti į žmogaus prigimties nepaisantį lytiškumą. Ji gina teises pasirenkančiųjų keisčiausias lytiškumo formas, bet negina vyro ir moters santuoka kuriamos šeimos. Palaikau Prezidentą. Tauta turi atsibusti ir parodyti stuburą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video