Pagerbė krašto šimtukininkus

 Pagerbė krašto šimtukininkus

Eglė KUKTIENĖ

Penktadienio popietę, po brandos atestatų įteikimo, Kėdainių Rotušėje buvo pagerbti jaunuoliai, kurie į mūsų savivaldybės švietimo aruodą atnešė šimtukus. Nebuvo pamiršti ir šimtukininkus išauginusių Šviesiosios ir „Atžalyno“ gimnazijų mokytojai bei vadovai. 

„Pernai keturios gimnazijos galėjo džiaugtis šimtukininkais, šiemet tik dvi. Bet šiemet turime 13 šimtukų, tad galiu pasakyti, kad Kėdainiai gali džiaugtis ir didžiuotis. Jau antrą savaitę nenutylant kalboms apie matematikos egzamino rezultatus, galime pasidžiaugti, kad turime vieną šimtuką ir iš matematikos. Pagal įvertinimą matematikoje esame šešti visoje Lietuvoje, tad galime didžiuotis tuo, ką esame pasiekę“, – abiturientus sveikino meras Valentinas Tamulis.

„Džiaugiamės, kad galime išsiskirti gerais pasiekimais. Pirmi metai, kai iš visų laikytų valstybinių brandos egzaminų, šešių bendri vertinimai viršijo Lietuvos vidurkį. 

Mes labai džiaugiamės abiturientų rezultatais. Nuo šiandienos trylika yra mano laimingiausias skaičius. Žinokite, kad sulaukę rezultatų, visa savivaldybė džiaugėsi kiekvienu jūsų šimtuku.

Noriu padėkoti ir mokytojams, kurie nudirbo labai sunkų ir sudėtingą darbą. Šiuolaikinį jaunimą sudominti ir motyvuoti, dirbant tokiomis sąlygomis, yra tikras iššūkis“, – kalbėjo Švietimo skyriaus vedėja Vilma Dobrovolskienė.

Ji palinkėjo, kad abiturientai ne tik pabaigę mokslus grįžtų į Kėdainius, bet ir pasirinktų pedagogo profesiją. 

Po vieną šimtuką gavo„Atžalyno“ gimnazijos abiturientės Beata Baltrūnaitė, Dija Bersėnaitė bei dvyliktokas Nedas Kondrackis.  Taip pat ir Šviesiosios gimnazijos abiturientai Redas Jankauskas ir Titas Jermakovas, moksleivė Urtė Šimkevičiūtė.

Du egzaminus šimtukams išlaikė atžalynietė Augustė Lukošiūtė – ji šimtukais išlaikė informacinių technologijų ir matematikos egzaminus.  Taip pat du šimtukus gavo Šviesiosios gimnazijos abiturientė Smiltė Sarapaitė.

Tris šimtukus gavo Šviesiosios gimnazijos abiturientė Meda Bumblauskaitė. 

Abiturientams buvo įteiktos padėkos ir 100 eurų piniginis paskatinimas už kiekvieną gautą šimtuką.

6 Komentarai

  • Urtė Šimkevičiūtė iš Šviesiosios gimnazijos. Pateikite tikslią informaciją.

    • Nepisk proto, kaip parasem taip ir bus, skaityk muge, šliapa.

  • Čia socdiemo Tamulio reklama ar kaip? Vienam straipsnyje gal 14 fotkių. Neskanu .

  • Išmok skaičiuot. 18 celestinos mero atvaizdų. Gal koks rekordas pasiektas ant Lietuvos? Bet sako, kad meras visur dejuoja, kad dar per mažai jį reklamuoja. Būsim dabar raudoni.

  • O meras stovi visur pilvą išstatęs,, kancaras čia karalius”, geriausia foto, tai tarp dviejų vaškinių asabų, kurios tiktų į vaškinių figūrųį ,, muziejų”, gausit rinka nuo Blažytes, kodel ne Fiodorovas vietoj mero. Ką, jis, veltui vakar sukiojosi su Fediene, net žodźio negavo! O foto tiek mažai! Negerai, Eglute, negerai!

  • Nu nuo Tamulio fotkių vemt norisi. Kada tas pijaras jo baigsis. Visiem jis meluoja, prie kiekvieno lenda susivemsiu greit.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video