„Padangos Akademijoje“ žiemines padangas senjorams pakeis nemokamai!

 „Padangos Akademijoje“ žiemines padangas senjorams pakeis nemokamai!

„Padangos Akademijoje“ kviečia ne tik pasikeisti ratus, bet ir įsigyti naujų ar dėvėtų padangų, atlikti kitokius su padangomis ar ratlankiais susijusius darbus./Artūro Čemalonsko nuotr.

Nors orai dar ir nelabai tai leidžia pajusti, bet pavasaris jau beveik įpusėjo ir, kaip jau yra įprasta, atėjo metas perauti savo automobilius. Pagal įstatymuose įrašytus reikalavimus padangas iš žieminių į vasarines reikia pakeisti iki balandžio 10 d. Tad liko vos kelios dienos įvykdyti reikalavimus. O kad ši misija nebūtų tokia skaudi finansiškai, „Padangos Akademijoje“ kviečia senjorus pasinaudoti skelbiama akcija ir balandžio 8 d. nurodytu laiku padangas automobiliams pakeisti nemokamai.

Pavyzdį parsivežė iš Skandinavijos

Devynerių metų patirtį dirbdamas Norvegijoje sukaupęs įmonės direktorius Artūras Čemalonskas sako, kad galimybę padangas senjorams pasikeisti nemokamai šiemet taikys pirmą kartą, o tokią idėją parsivežė būtent iš minėtos Skandinavijos šalies.

„Įmonėje, kurioje aš dirbau Norvegijoje, akcijos, kai senjorai gali nemokamai pasikeisti automobilio padangas, vykdomos prieš kiekvieną ratų keitimo sezoną. Jiems tai jau yra įprasta. Deja, pas mus tokių akcijų būna arba labai mažai, arba visai nebūna. Stengiamės būti socialiai atsakingi, visuomeniški, prisidėti prie socialinės vyresnių žmonių gerovės, todėl už nedidelius atliktus darbus dažnai iš senjorų neimame užmokesčio, o šiais metais sugalvojome dar ir žiemines padangas į vasarines pakeisti nemokamai“, – kalbėjo Artūras.

Tiesa, jis atkreipia dėmesį, jog pasinaudoti akcija bus galima tik tam tikru laiku.

„Nemokamai padangas galės pasikeisti visi senjorai, atvykę į mūsų autoservisą Akademijoje Parko g. 2N-8 šeštadienį, balandžio 8 d., nuo 9 iki 14 val.

Dokumento, liudijančio, kad žmogus yra pensinio amžiaus, neprašysime. Tikimės, jog mūsų senjorai yra sąžiningi“, – šyptelėjo įmonės direktorius.

Artūras svarstė, jog tokia akcija senjorus nudžiugins ir rudenį, o gal tai taps gražia tradicija, kai dukart per metus senjorams padangos bus keičiamos nemokamai.

Siūlo ir daugiau paslaugų

Nors akcija taikoma tik senjorams, tačiau „Padangos Akademijoje“ kviečia ir kitus vairuotojus, kuriems reikalinga pagalba keičiant ratus, atvykti ir tai padaryti. Juolab kad čia rasite ir didelį tiek naujų, tiek dėvėtų padangų asortimentą už geriausią kainos ir kokybės santykį. O jei padangų keisti nereikia, tačiau jūsų automobilis turi kitokių problemų, galite atvykti pasikonsultuoti ar jas susitvarkyti, nes čia atliekami įvairiausi darbai, susiję su padangomis ir ratlankiais.

Stengiamės būti socialiai atsakingi, visuomeniški, prisidėti prie socialinės vyresnių žmonių gerovės, todėl už nedidelius atliktus darbus dažnai iš senjorų neimame užmokesčio, o šiais metais sugalvojome dar ir žiemines padangas į vasarines pakeisti nemokamai.

A. Čemalonskas

„Pavyzdžiui, pas mus įsigijus padangas, jas greitai ir kokybiškai subalansuosime, permontuosime bei suteiksime garantiją, – apie siūlomas paslaugas pasakoja A. Čemalonskas. – Taip pat ištiesinsime sulankstytus ratlankius, o jei norėsite, kad vasarą jūsų automobilis atrodytų nepriekaištingai, dar juos ir nudažysime.“

Direktorius užtikrina, kad paskambinus telefonu 8 656 19 511 vizito laiką visada galima suderinti taip, kad nereikėtų ilgai laukti eilėje. O jei kartais kelias minutes tektų luktelėti, visada būsite pavaišinti gardžia kava.

„Tegul vairavimas teikia malonumą, o ne galvos skausmą!“ – linksmai vairuotojams palinkėjo A. Čemalonskas.

Užs. Nr. 38

2 Komentarai

  • Saunuolis Arturas,visada kokybiskai su naudingais patarimais,pakeicia,pataiso ir maloniai palinki gero kelio.Sekmes Arturai

  • Šaunu, kad daro tokią akciją.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video