„Opel“ naudoti automobiliai – nebūtinai seni ir gendantys

 „Opel“ naudoti automobiliai – nebūtinai seni ir gendantys

Džiugu, kad žmonės lanksčiai žiūri į automobilio pirkimą ir senesnės gamybos mašinas renkasi ne tik dėl to, kad nauja – neįperkama, tačiau ir dėl ekologijos niuansų, galiausiai, supratimo, kad ir senesnio modelio mašina gali tarnauti daug metų. Nors statistika rodo, kad lietuviai apie  metų naudoja tą pačią transporto priemonę, tačiau net ir po to – ji gali atgimti kito žmogaus rankose. Galiausiai, kokio skirtumo, ar tai buvo Opel naudoti automobiliai, ar kitos markės – jie tikrai gali būti geros kokybės. Tik reikia ieškoti patikimos prekybos vietos ir atidžiai įvertinti perkamą automobilį.

Ar naujas Opel tikrai visada geriau?

Tikrai ne visada naujas automobilis yra geriau. Tai priklauso nuo daugelio aspektų. Pavyzdžiui, kai kuriais atvejais labiau apsimoka pirkti dėvėtą, kuriai yra teikiamos garantijos ir žinoma visa automobilio istorija. Nauji, kurie yra retesnės markės ir nelabai žinomi – gali ne tik kainuoti kur kas brangiau, tačiau taip pat ir ne visada patenkinti poreikius. Galbūt jų funkcionalumas bus mažesnis, o gal paprasčiausiai dalys ne tokios geros ir mašina dažnai ges. Akivaizdu, kad kokybės vertinimas apima daugelį aspektų, taigi, reikia žiūrėti – ką tiksliai perkate. Ir naujumas dažnai toli gražu nereiškia, kad mašina bus geresnė ir investicija labiau atsipirks.

Išvažiuojama iš salono – vertė krenta per pusę

Sakoma, kad kai nauja transporto priemonė išvažiuoja iš salono – jos vertė krenta per pusę. Ar tai yra tiesa? Dalinai taip. Ir tai galioja ne tik Opel automobiliams, tačiau daugeliui kitų brangių prekių. Tiesiog nereikia jų naudoti ilgai, kad vertė būtų kur kas mažesnė. Juk daugeliui žmonių yra kur kas maloniau pirkti tuos daiktus, kurie yra nauji. Taigi, tai yra privilegija už kurią mokama daugiau. Tačiau toli gražu nereiškia, kad Opel naudoti automobiliai bus prasti.

Automobilio pasirinkimo gairės

Renkantis mašiną siūlome žiūrėti ne tik į tai – kokio ji yra  naujumo bei kiek žmonių su ja jau važiavo. Kur kas svarbiau skirti daugiau dėmesio kitoms techninėms charakteristikoms, kurios lemia, kad rasta Jums tinkama mašina. Žinoma, džiugu, kad vis dažniau žmonės sutinka mokėti daugiau, tačiau renkasi tokias mašinas, kurios yra draugiškos gamtai. Taip pat yra siūlomi tokie modeliai, kurie naudoja mažesnius kiekius teršių degalų. Galiausiai, susipažinkite su įrangos galimybėmis, kurios atveria galimybes važiuoti itin patogiai. Ir naujas technologijas siūlo ir Opel naudoti automobiliai – nepamirškite to.

Visada pirmiausia siūlome pirkti iš įmonių, kurios prekiauja naudotomis transporto priemonėmis, o ne privačių asmenų, kurie dažnai kur kas labiau linkę ignoruoti defektus, kurie gali atgrasyti nuo transporto priemonės pirkimo. Taigi, atsakingai vertinkite, analizuokite bei raskite prekybos vietą, kurioje automobiliai – geri ir su garantijomis.

2 Komentarai

  • kuo gražiau pačiulbėt,kad iškišt seną chlamą.Pagal rašinį išeina,kad seniau gaminti automobiliai yra draugiškesni gamtai nei dabar išleidžiami.Rajoniniai laikraštukai raunasi į tualeto sienlaikraščių lygį,

  • Viss atkarigs cik vecas ir tas automasinas. OPEL Astra 2008 gada nemaz nav slikta. Ipasi ja atrod ar benzina dzineju ta kura 1,6 L. Turklat labak izveleties OPEL jo ari sanak letak uzturet. Ja vel pieejams Auto kredīts bez pirmās iemaksas vispar ideali – var tikt pie sava OPEL un maksat pa dalam. Tada zina Auto kredits ir labs ka uzreiz vari pirkt auto kurs bus tavs iapsums un savu naudu nevajag ieguldit.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video