Nuo sodo namo pavogtas kaminas

 Nuo sodo namo pavogtas kaminas

Mieste esančioje sodininkų bendrijoje nuo sodo namo buvo pavogtas kaminas. Dėl šios vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiuose – neįprasta vagystė, kokios nepamena net ir didelę patirtį turintys policijos pareigūnai. Mieste esančioje sodininkų bendrijoje nuo sodo namo buvo pavogtas kaminas. Dėl šios vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pastebėjo šeštadienį

Šeštadienį, gruodžio 18 d., apie 11 val. 20 min. į savo sodą Kėdainiuose, Krantinės gatvėje, atvykę savininkai pastebėjo, kad nuo mansardos pavogtas kaminas.

Nukentėjusieji apie įvykį pranešė policijai. Pareigūnai dėl kamino vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą, vagių ieškoma.

Padarytą turtinę žalą nukentėjusieji įvertino apie 250 eurų. 

Atokioje vietoje

„Rinkos aikštė“ nuvyko į Justinavos sodus. Krantinės gatvė yra kraštutinė soduose.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Gatvėje yra iki dešimties sodo namelių, tačiau nei viename nepavyko rasti sodininkų.

Akivaizdu, kad žiemą sodai ištuštėję, čia lieka tik visus metus gyvenantys žmonės. Artimiausi nuo vagystės vietos gyvenantys žmonės gyvena Ilgojoje gatvėje.

Nieko nežino

Kalbinti Ilgosios gatvės gyventojai teigė apie vagystę kaimyninėje gatvėje nieko nežinantys ir negirdėję. Anot jų, vagysčių soduose paskutiniu metu sumažėjo, čia kasmet apsigyvena vis daugiau žmonių.

„Krantinės gatvė yra pačiame pakraštyje, ten atoki vieta, todėl vagys ją ir pasirinko. Mūsų gatvėje tikrai daug žmonių gyvena ir kažkas kažką tikrai būtų matęs.

Juk kaminą išardyt reikia ir laiko, ir žinių. Ir ant stogo užlipt reikia. Juk jis pritvirtintas. Čia kažkas bus nusižiūrėjęs“, – dėstė Ilgosios gatvės gyventojai.

Kalbinti Ilgosios gatvės gyventojai teigė apie vagystę kaimyninėje gatvėje nieko nežinantys ir negirdėję.

Aut. past.

Reikia paruošti

Policijos pareigūnai teigia, kad norint apsaugoti sodą rudens ir žiemos metu iš sodų namelių reikėtų išsivežti vertingiausius daiktus, tačiau jei jų yra labai daug ir to padaryti net fiziškai neįmanoma – pataria sodo namelį tinkamai paruošti žiemai.

Reikėtų sandariai uždaryti duris, langus. Patariama netgi įrengti grotas. Taip pat labai svarbi yra saugi kaimynystė. Reikėtų pasikalbėti su nuolatiniais sodų gyventojais, kad jie, esant galimybei, pažiūrėtų, ar aplink jūsų sodo namelį nešmirinėja įtartini asmenys, nevaikšto nepažįstami žmonės, nevažinėja nežinomi automobiliai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video