Nuo pirotechnikos gaminių mieste liepsnojo konteineriai

 Nuo pirotechnikos gaminių mieste liepsnojo konteineriai

Naujieji metai Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams bei savivaldybės vadinamųjų kaimo teritorijų ugniagesiams buvo darbingi. Mieste net keturiose vietose liepsnojo konteineriai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naujieji metai Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams bei savivaldybės vadinamųjų kaimo teritorijų ugniagesiams buvo darbingi. Mieste net keturiose vietose liepsnojo konteineriai. Taip pat buvo gautas pranešimas apie degantį namą kaime, bet jokio gaisro nebuvo.

Pirmasis pranešimas

Pirmasis pranešimas ugniagesius gelbėtojus pasiekė iš miesto Chemikų gatvės. 00 val. 25 min. Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad rūksta konteineris, eina dūmai.

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams paaiškėjo, kad požeminiame konteineryje degė šiukšlės. Ugniagesiai degimą sustabdė.

Po 6 minučių

Po 6 minučių, 00 val. 31 min., Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad A. Kanapinsko gatvėje dega šiukšlių konteineris.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai rado jau susmilkusias ir užgesusias šiukšles.

Mieste net keturiose vietose liepsnojo konteineriai. Taip pat buvo gautas pranešimas apie degantį namą kaime, bet jokio gaisro nebuvo.

Aut. past.

Po 10 minučių

Dar po 10 minučių ugniagesius pasiekė skambutis iš miesto Šėtos gatvės.

00 val. 41 min. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad minėtoje gatvėje dega šiukšlių konteineris.

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams prie vieno daugiabučio namo degė petardos dėžė, o prie kito – požeminis konteineris. Dėžė ir konteineris užgesinti.

Po poros valandų

Po poros valandų, 02 val. 19 min., Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad J. Basanavičiaus gatvėje atvira liepsna dega šiukšlių konteineris.

Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams nustatyta, kad konteineryje degė šiukšlės. Liepsna numalšinta.

Gaisro metu požeminis šiukšlių konteineris apsilydė.

Namas nedegė

Beje, Naujųjų metų naktį buvo sulaukta ir labai grėsmingo pranešimo, kuris nepasitvirtino. 00 val. 47 min. Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad Surviliškio seniūnijos Berželės kaimo

Berželės gatvėje dega 1 aukšto naujos statybos gyvenamasis namas, šalia – pirtis, kuri taip pat gali užsidegti.

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Dotnuvos ir Miegėnų ugniagesių komandos. Nurodytu adresu atskubėję ugniagesiai jokių gaisro požymių nerado.

1 Komentaras

  • Na ir debilai. Po to verks ir kaltins valdžią, kad brangsta mokestis už atliekas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video