„Nevėžis“ patalpomis arenoje naudojosi nelegaliai?

 „Nevėžis“ patalpomis arenoje naudojosi nelegaliai?

Kėdainių arenoje esančiomis administracinės paskirties patalpomis nemokamai naudojosi krepšinio klubas „Nevėžis“, tačiau nuo šiol patalpos turės būti nuomojamos už pinigus./Giedrės Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba nustatė, kad Kėdainių arenoje esančiomis administracinėmis patalpomis naudojęsis „Nevėžio“ krepšinio klubas daugelį metų tą darė… nelegaliai.

Buvo atleistas nuo mokesčių

Tokia situacija susidarė dėl to, kad „Nevėžis“ buvo atleistas nuo arenos mokesčių, tad ir administracinėmis patalpomis naudojosi už tai nemokėdamas. Tačiau paaiškėjo, kad tokios tvarkos būti negali.

„Šiuo atveju nuo Kėdainių arenos mokesčių krepšinio klubas buvo atleistas, ir jie turėjo savo kabinetą tarsi nelegaliai. Tad mes po kontrolierės išvadų šį dalyką turime legalizuoti.

Arenoje savo patalpų krepšinio klubas neturi, šios 16 kv. m patalpos buvo vienintelės, kuriomis „Nevėžis“ naudojosi.

Dabar turime skelbti konkursą, jis bus viešas ir patalpas išsinuomoti gali bet kas – taigi nebūtinai „Nevėžis“ ir toliau jose liks“, – informavo Kėdainių sporto centro, valdančio Kėdainių areną, direktorius Tomas Pakštys.

40 eurų

Per mėnesį minėtų patalpų nuoma kainuos kiek mažiau nei 40 eurų.

Tarybos posėdyje buvo nustatyta 16,46 kv. m administracinės paskirties patalpų kvadrato nuomos kaina, kuri siekia 2,31 euro už kvadratinį metrą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video