Nepasiturintys gyventojai gruodį sulauks paramos maisto produktais ir higienos prekėmis

 Nepasiturintys gyventojai gruodį sulauks paramos maisto produktais ir higienos prekėmis

BNS Juliaus Lukoševičiaus nuotr.

rinkosaikste.lt, SADM inf.

Prasidėjo paskutiniai šiais metais paramos maisto produktais ir higienos prekėmis dalijimai, kurie tęsis iki pat didžiųjų žiemos švenčių. Iš viso parama maisto produktais nepasiturinčius šalies gyventojus šiemet pasieks jau šeštą kartą. Gruodžio mėnesį kartu su maisto produktų dalijimu gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis.

Sunkiau besiverčiančius gyventojus pasieks paramos krepšelis, kurį sudarys 11 skirtingų maisto produktų: ekologiški makaronai, greito paruošimo avižų košė su uogomis (avietėmis), konservuotos keptos pupelės pomidorų padaže, konservuota raugintų agurkų sriuba, rapsų aliejus, miltų mišinys blynams, razinų ir riešutų mišinys, saldintas sutirštintas pienas, kiaulienos konservai, vištienos konservai ir avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais.

Taip pat su gruodžio mėnesio dalinimu žmonės gaus 4 higienos prekes: skystą skalbiklį, šampūną, dantų pastą ir dantų šepetėlį.

Visi paramos paketai bus iš anksto supakuoti ir paruošti išsinešti, todėl asmeninių krepšelių žmonėms atsinešti nereikės.

Paramos dalijimus organizuoja savivaldybių administracijos ir dvi nevyriausybinės organizacijos – labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.

Dėl tikslaus dalijimo laiko gyventojai turėtų kreiptis į savo seniūniją arba šios informacijos ieškoti savo savivaldybės administracijos bei „Maisto banko“  interneto puslapiuose.

Parama dalijama daugiau nei 600 punktų visoje Lietuvoje. Dėl tikslaus dalijimo laiko gyventojai turėtų kreiptis į savo seniūniją arba šios informacijos ieškoti savo savivaldybės administracijos bei „Maisto banko“  interneto puslapiuose.

 Maisto produktus gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui šiuo metu neviršija 220,50 eurų per mėnesį. Esant objektyvioms priežastims, savivaldybių administracijos nustatyta tvarka, parama gali būti skiriama, kai pajamos viršija nurodytą sumą per mėnesį. Išimties atvejus ir jiems taikomus dydžius nustato kiekviena savivaldybė individualiai.

Šį mėnesį paramą gaus daugiau kaip 210 tūkst. paramos gavėjų.

1 Komentaras

  • kur valdžiažmogių akys, jei jie nemato savų žmonių skurstančių?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video