Naudoti „Volkswagen“ automobiliai patvirtina vokišką kokybę

 Naudoti „Volkswagen“ automobiliai patvirtina vokišką kokybę

Daugelis vairuotojų, paklausus apie tai, su kuo jiems asocijuojasi vokiška kokybė, įvardintų „Volkswagen“ automobilius. Jie nuo seno garsėja kaip itin patvarūs ir įveikiantys daugybę tūkstančių kilometrų. Anksčiau „Volkswagen“ automobiliai net būdavo vadinami „darbiniais arkliukais“ – tokie naudoti „Volkswagen“ modeliai kaip „Passat“ buvo itin populiarūs tarp taksi vairuotojų, meistrų ir net pačių mechanikų.

Trumpa „Volkswagen“ istorija

Nedaugelis žino, bet „Volkswagen“ istorijos pradžia yra glaudžiai susijusi su nacistine Vokietija ir tuometiniu jos vadovu Adolfu Hitleriu. Įmonė įkūrė tuometinės Vokietijos vyriausybė, o jos darbuotojų buvo tiek daug, kad jiems gyventi net pastatytas atskiras miestas! Nors sudėtingu laikotarpiu bendrovei teko įveikti daug iššūkių, tokios didelės investicijos pasiteisino ir šiandien „Volkswagen“ yra vienas didžiausių automobilių gamybos koncernų pasaulyje, kurio vardą žino kiekvienas vairuotojas.

Naudoti „Volkswagen“ – populiarus pasirinkimas

Nauji „Volkswagen“ automobiliai yra ne tik geri, bet ir nepigūs, todėl daugelis mūsų šalies vairuotojų renkasi naudotus. Jie dažnai atkeliauja iš savo gimtinės – Vokietijos. Tačiau tai tik privalumas – vokiečiai automobiliais gerai rūpinasi, o pirkdami naujus iš gamyklos leidžia sau rinktis itin pilną komplektaciją. Dėl to kai kurie naudoti „Volkswagen“ savo galimybėmis net pranoksta kai kuriuos naujus kitų gamintojų bazinės komplektacijos automobilius.

Šios markės automobilių mūsų šalies keliuose tikrai daug ir negalima paneigti, kad tai lemia puikus kainos ir kokybės santykis. „Volkswagen“ transporto priemonės pasižymi patvarumu, o ir jų remontas nėra itin brangus – vokiečių inžinieriai gerai apie viską pagalvojo.

Vairuotojams taip pat patinka ir šių automobilių išvaizdą bei didelė įvairovė: modeliai varijuoja nuo mažesnių miesto automobilių, pavyzdžiui, „Polo“ ar „Golf“, iki didelių ir talpių visureigių, pavyzdžiui, „Touareg“.

Kur slypi „Volkswagen“ patvarumo paslaptis?

Veiklos aštuoniasdešimt penkmetį skaičiuojanti automobilių gamykla neabejotinai turi didelę patirtį, o jos darbo kokybę patvirtina naudoti „Volkswagen“ automobiliai, kurie vis dar rieda keliais, nepaisant to, kad jau sulaukė ir keliolikos ar net dvidešimties metų (taip, taip, tokių dar gana dažnai galima išvysti ir Lietuvoje!). Vairuotojai giria „Volkswagen“ variklius, greičių dėžes, važiuoklę, ekonomiškumą, tačiau faktai kalba patys už save – šie automobiliai vis dar yra vienas populiariausių įmonių pasirinkimų.

Vis dėlto iš tikrųjų kokybę užtikrina griežtų standartų laikymasis. „Volkswagen“ gamykla bendradarbiauja su patikimais dalių, skirtų pirmajam montavimui, tiekėjais ir daug investuoja į naujas technologijas. Aukšti standartai ir patikimos kokybės kontrolės sistemos užtikrina, kad automobiliai be jokio vargo galėtų įveikti šimtus tūkstančių kilometrų.

Dėl to dažnai net ir naudoti „Volkswagen“ nereikalauja daug investicijų, jei tik ankstesnis savininkas automobiliu tinkamai rūpinosi ir laiku atliko techninio aptarnavimo darbus. Didelį naudotų „Volkswagen“ modelių pasirinkimą sudaro polizinginiai automobiliai, kuriuos naudojo įmonės – ši kategorija transporto priemonių pasižymi puikia technine būkle, nes jų aptarnavimu visada rūpinasi profesionalūs autoservisai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video