Moksleivius kviečia dalyvauti viktorinoje – sumaniausiems atiteks elektriniai paspirtukai

 Moksleivius kviečia dalyvauti viktorinoje – sumaniausiems atiteks elektriniai paspirtukai

Asociatyvi BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

rinkosaikste.lt, VMI inf.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) kviečia vyresnių klasių moksleivius registruotis ir dalyvauti viktorinoje „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“, kurios nugalėtojai bus apdovanoti elektriniais paspirtukais bei kitais prizais. Komandos, norinčios dalyvauti viktorinoje, iki spalio 4 d. turi užsiregistruoti čia.

„Viktorinos tikslas – ugdyti finansinį bei mokestinį raštingumą bei skatinti ne tik moksleivius domėtis VMI veikla, administruojamais mokesčiais. Džiugiu, jog moksleiviai vis aktyviau dalyvauja šiame projekte, o tai įrodo kasmet gausėjantis dalyvių skaičius bei didesnis mokyklų įsitraukimas“, – sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, kviesdama ir šiais metais moksleivius drąsiai registruotis ir dalyvauti.

Pirmosios vietos laimėtojams – kiekvienam komandos nariui mokiniui — bus įteikti elektriniai paspirtukai, o kitoms geriausiai pasirodžiusioms komandoms – išmanieji laikrodžiai, namų kino sistemos ir kiti prizai.

Viktorinoje galės dalyvauti komandos, sudarytos iš 2 moksleivių (nuo 8 iki 12 klasės) ir mokytojo. Numatomi trys viktorinos etapai.

Pirmasis etapas vyks spalio 12 d. – komandos turės atsakyti į pateiktus klausimus nuotoliniu būdu.

Į antrąjį etapą spalio 21-27 d. pateks geriausiai kiekviename regione pasirodžiusios komandos, o finalinis etapas vyks lapkričio 9 d. Vilniuje.

Visais su viktorina susijusiais klausimais galima kreiptis į organizatoriaus atstovus elektroniniu paštu  viktorina@vmi.lt arba telefonu (8 5) 2687 987. Daugiau informacijos dalyviams rasite čia.

1 Komentaras

  • Dar mažai tu berazumiu su tais paspirtukas?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video