Miesto gyventojų ir vilainiečių dėmesiui: skelbia, kada surinks nupuoštas eglutes

 Miesto gyventojų ir vilainiečių dėmesiui: skelbia, kada surinks nupuoštas eglutes

BNS Luko Balandžio nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Žiemos šventėms baigiantis, pamažu pradedama atsisveikinti su šventinėmis puošmenomis ‒ Kalėdų eglutėmis. Tradiciškai jos nupuošiamos po Trijų Karalių.

Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad mieste ir Vilainiuose eglutės ir jų šakos nuo bendrojo naudojimo konteinerių bus surenkamos sausio 9, 16 ir 23 dienomis, todėl gyventojų prašoma nupuoštas eglutes prie konteinerių išnešti surinkimo išvakarėse: sausio 8, 15, 22 dienomis

Kitomis dienomis eglutes palikti prie bendro naudojimo konteinerių draudžiama.

Nupuoštų eglučių ar eglių šakų negalima mesti į mišrių komunalinių atliekų konteinerius – jos turi būti tvarkingai paliktos šalia bendro naudojimo konteinerių iki nurodytos surinkimo dienos. Atkreipiamas dėmesys, kad atneštos eglutės ir/ar jų šakos būtų paliktos be plastikinių maišų, vazonų.

Visi savivaldybės gyventojai nemokamai eglutes ir kitas žaliąsias atliekas gali pristatyti į Zabieliškio regioniniame sąvartyne esančią žaliųjų atliekų priėmimo aikštelę:

Zabieliškio k., Kėdainių r., tel. 8 682 55 785.

Darbo laikas: I–VII, 8.00–20.00 val.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video