Mieste užsiliepsnojo lengvasis automobilis (FOTOGALERIJA)

 Mieste užsiliepsnojo lengvasis automobilis (FOTOGALERIJA)

Atskubėjus ugniagesiams lengvasis automobilis „Škoda“ jau degė atvira ugnimi. Liepsnos veržėsi iš automobilio salono./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienį prieš pietus Kėdainių miesto centre kilo juodi dūmai – užsiliepsnojo aikštelėje stovėjęs lengvasis automobilis.

Bendrąjį pagalbos centrą keliolika minučių po 11 valandos pasiekė pranešimas, kad Kėdainių mieste, Smilgos gatvės automobilių stovėjimo aikštelėje šalia Šviesiosios gimnazijos, dega automobilis.

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai. Ugniagesiai atskubėjo per keletą minučių nuo pagalbos pranešimo.

Atvykus ugniagesiams lengvasis automobilis „Škoda“ jau degė atvira ugnimi. Liepsnos veržėsi iš automobilio salono. Buvo sutrūkęs priekinis stiklas.

Ugniagesiai skubiai nustūmė automobilį nuo kitų transporto priemonių ir ėmėsi malšinti ugnį. Liepsnos suvaldytos labai greitai, tačiau didelių nuostolių automobilio savininkas neišvengė, kadangi automobilis stipriai apdegė ir aprūko.

Pirminiais ugniagesių gelbėtojų duomenimis, gaisras greičiausiai kilo dėl gedimo elektros instaliacijoje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video