Lietuvos kelių policijos tarnyba: tragiškas eismo įvykis įvyko lenkiant vilkiką

 Lietuvos kelių policijos tarnyba: tragiškas eismo įvykis įvyko lenkiant vilkiką

Įvykio metu žuvo lengvąjį automobilį vairavęs 35-erių metų vyras./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

„Rinkos aikštė“ antradienį pranešė apie Kėdainių rajone įvykusį tragišką eismo įvykį mirties keliu vadinamoje „Via Balticoje“. Tuomet tik puse lūpų kalbėta, kad lengvojo automobilio vairuotojas žuvo išvažiavęs į priepriešinę eismo juostą. Trečiadienio rytą šią informaciją patvirtino Lietuvos kelių policijos tarnyba, pridurdama, kad eismo įvykis įvyko lengvajam automobiliui ne pagal Kelių eismo taisykles lenkiant vilkiką.

Patvirtino tarnyba

Įvykį tyrę Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai apklausė autobuso, vilkiko vairuotojus, kitus vairuotojus, kurie tapo šio įvykio liudininkais, surinko visus kitus duomenis, kurie reikalingi ištirti įvykį.

Kitą rytą po eismo įvykio pirminius duomenis apie įvykį pateikė Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Tarnyba informavo, kad popietę (apie 14.25 val.),  magistraliniame kelyje A8 Panevėžys–Aristava–Sitkūnai („Via Baltica“ ruožas), esant šlapiai kelio dangai, automobilis „VW Golf“, pirminiais duomenimis, vingyje kirsdamas ištisinę kelio ženklinimo liniją, lenkė krovininį automobilį „Scania“, vairuojamą 41 metų Lenkijos Respublikos piliečio, ir susidūrė su priešpriešinio eismo juosta važiavusiu autobusu „Irizar“, kurį vairavo 55 metų vyras.

Pirminiais duomenimis, nukentėjo 55-erių metų vairuotojas ir 75-erių bei 63-ejų metų keleivės. Vairuotojas paguldytas į ligoninę. Moterys gydomos ambulatoriškai.

Aut. past.

Žuvo vietoje

Po šio susidūrimo į golfą trenkėsi minėtas vilkikas. Įvykio metu žuvo lengvąjį automobilį vairavęs 35 metų vyras.

Į ligoninę nuvežti trys asmenys: autobuso vairuotojas ir dvi keleivės. Pirminiais duomenimis, nukentėjo 55-erių metų vairuotojas ir 75-erių bei 63-ejų metų keleivės.

Vairuotojas paguldytas į ligoninę. Moterys gydomos ambulatoriškai.

Pasirūpino keleiviais

Eismo įvykio metu bendrovės „Kautra“ autobuse, be vairuotojo, buvo 8 keleiviai. Nesužalotus keleivius perėmė į įvykio vietą iškviestas bendrovės „Kėdbusas“ autobusas.

Vilkiko vairuotojas nenukentėjo. Vyras patyrė išgąstį, tačiau į ligoninę vykti atsisakė.

Policijoje vykdomas tyrimas dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video