Langų remonto specialistai rekomenduoja: atnaujinti langai sutaupys jūsų pinigus bei sveikatą!

 Langų remonto specialistai rekomenduoja: atnaujinti langai sutaupys jūsų pinigus bei sveikatą!

Kas yra lango tarpinės? Koks jų vaidmuo lango konstrukcijoje? Lango tarpinės arba tarpikliai – tai sandarinimo juostos, nuo kurių priklauso lango sandarumas, garso bei šilumos izoliacija. Iš vidaus jos sulaiko šiltą patalpos orą, kad šis neišeitų į lauką, o iš lauko pusės – neleidžia patekti į patalpą drėgmei. Tai ypač aktualu jaunoms šeimoms, auginančioms mažus vaikus. Pagrindinis tarpinių vertinimo kriterijus yra medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Šiuo metu rinkoje galima rasti poroloninių, poliuretaninių bei guminių sandarinimo tarpinių.

Kodėl reikia keisti gumines lango tarpines?

Guminių tarpinių minusai: trumpas eksploatacijos laikas, būtina pastovi priežiūra, bent du kartus per metus, pastovus lango varčios ekscentrikų reguliavimas, perstatant į vasaros ir žiemos režimus.

Neprižiūrimos guminės tarpinės, pradeda traukti drėgmę, praleidžia šaltį, triukšmą, dulkes. Nors iš pirmo žvilgsnio guminė tarpinė atrodo gera, tačiau ji savo funkcijų nebeatlieka.  Gamintojas, norėdamas sutaupyti savo gamybos kaštus, sudeda gumines tarpines, nes jos žymiai pigesnės.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON  tarpinių aukštis 11 mm, plotis 9,5 mm. Jos puikiai tinka beveik visiems plastikiniams langams. Tarpinėms suteikia­ma 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraran­da daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia jokios papildomos priežiūros per visą eksploata­cijos laikotarpį.

Tarpinės atsparios ultravioleti­niams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš po­liuretano putų ir apgaubtos karbo­nu – tai užtikrina ilgaamžiškumą. Nebereikalingas ekscentrikų perstatymas į žiemos ir vasaros režimus.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, gaminant naudojamos poliuretano putos, kurios sudaro profilio šerdį. Jos taip pat turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, net ir esant žemai lauko temperatūrai. Jų neveikia temperatūros svyravi­mai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas.

Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepra­randa net ir po 500 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios. Pasikeitę langų ir durų tarpines, pakelsite kambario temperatūrą, nebejausite šiurenančio vėjo, nebesigirdės sklindantis triukšmas iš gatvės.

Nepamirškite, kad pakeitus tarpines būtinas ir naujas lango sureguliavimas, furnitūros tepimas ir valymas. Susitvarkę langus nepamirškite ir AIR-BOX vožtuvų.

Oro vožtuvai jus apsaugos nuo triukšmo, dulkių, bakterijų sklandančių ore ir skersvėjų. Taip pat padės apsaugoti langus nuo rasojimo ir pelėsio. Patalpose visada bus šviežias oras, be triukšmo, dulkių ir skersvėjų.

Ypač rekomenduojama jaunoms šeimoms auginančioms mažus vaikus, kad išvengtumėte ligų,  skersvėjų, kambario temperatūrų kaitos bei per didelės drėgmės patalpoje. Susitvarkius  pilnai langus , jūsų atžalos bus apsaugotos nuo infekcinių ligų plintančių per orą.  

www.remvalus.lt

Daugiau informacijos tel.: 8 604 24268, 8 606 93 229

2 Komentarai

  • Sustatė langus iš pigiausių komplektacijų,o dabar jau siūlo,,atnaujinimus“.Žmonės,jūs atkreipkite dėmesį į rėmo šone esančius apvalius šliaužiklius.Juose yra taškelio formos žymės.Tai va,paįmate šešiakampę iškilią galvutę(bita ją russkai vadina), ir ja persukate tą taškelį priešinga kryptimi.Aišku,kad jėgos vartot nereikia ir prieš ,,operaciją“tą objektą papurkškite WD arba stabdžių skysčiu.Tas daikčiukas yra ekscentriškas,todėl lango rėmas labiau prisispaus ,tuo nuo vasaros nustatyto režimo pereidamas ant žieminio.Firmačiai jums to reikalo nesakys,nes čia jiems papildomi pinigai sandarinant.Vėliau gal tos gumos ir nusės,bet pavasarį reikia atmint,kad perstatytumėte tą apvalią štuką atgal.Jos ten trys…Na,jebent tikrai geresni rėmai,tai jos dar po dvi būtų viršuj ir apačioj.Tad gerų švenčių,kėdainski bendrapiliečiai,jums linki Parmazonas.

    • tik parašęs perskaičiau straipsnį.Ten,pasirodo,surašyti tie ekscentrikai ir vasaros-žiemos mano minėti režimai.na ,nemelavau aš.Tik ne profesionaliai ir nemandriai išdėsčiau .

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video