Kviečia registruotis į kalėdinę mugę

 Kviečia registruotis į kalėdinę mugę

Vis žvarbesnis oras ir trumpėjančios dienos nevalingai primena – artėja žiema ir didžiosios metų šventės, atnešančios mums ne tik šventinę nuotaiką, bet ir dovanų pirkimo rūpestį. Norintiems rasti ypatingų dovanėlių, turime gerų žinių – Kėdainių arenoje šiemet ir vėl vyks jau tradicine tapusi prieššventinė mugė.

Gruodžio 18 dieną vyksianti mugė – puiki proga įsigyti originalių dovanų bei mielų niekučių artimiesiems, o ką jau kalbėti apie išskirtinius rankų darbo suvenyrus, drabužius ar gardžius produktus šventiniam stalui. Tačiau tam, kad būtų ką pirkti – reikalingi prekybininkai, kurie mugėje kviečiami registruotis jau dabar!

Priešventinėje mugėje norintys prekiauti prekybininkai kviečiami registruotis el. paštu vidmantas.valantiejus@gmail.com. Laiške reikia nurodyti savo kontaktinius duomenis bei informaciją, kuo žadate prekiauti. Prekybos vietos (4 kv. m) nuomos kaina – 30 Eur.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video