Kviečia į naktigonę Isos slėnyje

 Kviečia į naktigonę Isos slėnyje

Šeteniai./Kėdainių TVIC nuotr.

Liepos 5 dieną, trečiadienį, nuo 16 iki 18 val. Šeteniuose vyks neįprastas atviro ūkio renginys „Naktigonė Isos slėnyje 2023“. 

Kaip skelbia renginio organizatoriai, rašytojas Nobelio premijos laureatas Česlavas Milošas paskutiniais gyvenimo metais yra klausęs, ar Lietuvoje karvės yra laimingos? Iš šio klausimo ir kilo renginio mintis.

Renginys Č. Milošo kultūros centro teritorijoje prasidės 16 val.

Kraštiečiai bus laukiami konferencijoje, kur bus skaitomi pranešimai įvairiomis temomis apie galvijus, pievas, Nevėžio slėnį ir jo žmones ir kt.

Fotografas A. Lūža pristatys savo darbų „Isos slėnio gamta“ parodą.

Na, o nuo 18 val. organizatoriai lankytojus kvies į koncertą renginio dalyviams ir… karvėms. Koncertuos ansamblis „Kėdainių katinai“.

Nuo 20 val. – vakarojimas prie laužo su folkloro ansambliais „Žalasys“ ir „Sidabrinė gija“.

Renginio metu taip pat bus galima pasivažinėti brička istoriniu Kauno–Rygos keliu, pajodinėti poniu, pažaisti liaudies žaidimus, paragauti jautienos troškinio.

Vyks ir edukacijos, suvenyrų gamyba iš žolynų ir tautiškų juostų pynimas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video