Kokiomis dovanomis pamaloninti šeimą per Kalėdas?

 Kokiomis dovanomis pamaloninti šeimą per Kalėdas?

Per Kalėdų šventes kiekviena šeima turi susikūrusi savo pasikeitimo dovanomis tradicijas ir pati sprendžia, kokiomis dovanomis pamaloninti šeimos narius. Vienur šeimos nariai traukia lapelius ir parūpina dovaną tam šeimos nariui, kurio vardas buvo įrašytas lapelyje. Arba jei šeima didelė, o finansinė padėtis kukli, jos nariai gali dovanėles iš nebrangių medžiagų pagaminti patys. Dar būna organizuojama kalėdinė loterija, kai šeimos nariai iš dovanų maišo išsitraukia dovanėles, kurios tiktų tiek suaugusiam, tiek vaikui, tiek moteriai, tiek vyrui. Svarbiausia, kad dovana šildytų sielą ir spinduliuotų meilę vienas kitam.

Kas tinka dovanoti šeimos nariams?

Kadangi šeimos nariai tikrai yra artimi vienas kitam žmonės, jiems galima dovanoti ir -intymesnes dovanas – marškinius, apatinius drabužius, kojines, šlepetes, pirštines, kepures ir pan. Tarp dovanų šeimai puikiai tinka ne tik šokoladas, saldumynai, bet ir vitaminai, įvairūs maisto papildai, gali būti net mėgstamo periodinio leidinio metinė prenumerata.

Be to, šeimai galima dovanoti bilietus į koncertą, teatrą ar kurį nors populiarų muziejų. Puiki dovana gali būti ir šventinė šeimos išvyka į pajūrį ar įdomų renginį.

Kokios dar gali būti kalėdinės dovanos?

Idealiausia dovana šeimai gali būti ir dovanų čekis suaugusiems, žinant jų pomėgius ir parenkant čekį atitinkamos rūšies prekėms, pavyzdžiui, knygoms, kosmetikos ir grožio ar žūklės prekėms. Mažiesiems šeimos nariams galite padovanoti kokių nors mielų, spalvingų žaisliukų ar kitokių daikčiukų.

Puiki išeitis gali būti organizuotas ir bendras dovanėlių kūrimas šeimos nariams, kai visi smagiam būryje, pasitelkę į pagalbą vaizduotę, iš visokiausių priemonių sukuria dovanėles vienas kitam. Tai labiausiai tiktų gausioms šeimoms. Bendrame būryje sukurti kalėdiniai žaisliukai, įvairūs rankdarbiai, savomis rankomis dekoruotos dėžutės ar pagaminti neįmantrūs papuošalai savo dvasiniu turiniu tikrai gali būti pranašesni už įprastines, masinėje prekyboje pardavinėjamas dovanas.

Savadarbėms dovanoms būtinų reikmenų galima įsigyti iš anksto, tik prieš tai reikia žinoti, kokias staigmenas ruošiatės gaminti. Juk tai gali būti ne tik kokie nors daikčiukai, bet ir originalūs, nepakartojami, niekur dar nematyti savo rankomis paruošti kalėdiniai gardumynai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video