„Kėdbusas“ įsigijo neįgaliesiems pritaikytą mikroautobusą

 „Kėdbusas“ įsigijo neįgaliesiems pritaikytą mikroautobusą

Keleivių vežimo paslaugas mieste ir rajone vykdanti bendrovė „Kėdbusas“ metus pradėjo į gatves išleisdama naujausią savo pirkinį – neįgaliesiems pritaikytą mikroautobusą „Mercedes Benz“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Keleivių vežimo paslaugas mieste ir rajone vykdanti bendrovė „Kėdbusas“ metus pradėjo į gatves išleisdama naujausią savo pirkinį – neįgaliesiems pritaikytą mikroautobusą „Mercedes Benz“. Šis autobusas kursuoja tiek miesto, tiek kaimo maršrutais, o esant reikalui gali vežti ir ratukuose sėdinčius neįgaliuosius. Beje, gali būti, kad dar šiemet Kėdainius pasieks ir du elektriniai autobusai.

Nenaujas, bet geras

Bendrovės „Kėdbusas“ direktoriaus pavaduotojas Evaldas Cicėnas, aprodydamas naujausią pirkinį, akcentavo, kad jis nėra naujas, tačiau jo būklė išskirtinai gera, mat juo buvo vežiojami neįgalūs vaikai, autobusas nebuvo naudojamas maršrutiniam pervežimui.

„Mikroautobusas „Mercedes – Benz Sprinter Transfer 45 Evo“ Kėdainių autobusų parke buvo pradėtas eksploatuoti šių metų sausio pirmąją. 

Mikroautobusas yra 2014 metų gamybos, tačiau jo rida labai maža, nes jis nekursuodavo maršrutais, o tik veždavo neįgalius vaikus.

Jis yra varomas dyzeliniais degalais, tačiau atitinka EURO 6 standartus, yra šiuolaikiškas, modernus. 

Mikroautobuse yra 17-a sėdimų vietų. Taip pat gale yra specialus liftas, skirtas pakelti ratukuose sėdinčius neįgaliuosius.

Autobusas kursuos tiek miesto, tiek kaimo maršrutais, o esant reikalui galės vežti ir ratukuose sėdinčius neįgaliuosius./Dimitrijaus Kuprijanovo  nuotr.

Durys atidaromos automatiškai, keleiviams nereikia jų atidarinėti.

Kol kas važiuoja jis tiek miesto, tiek kaimo maršrutais be jokių priekaištų“, – informavo E. Cicėnas.

Atsiras elektrobusų

Bendrovės  „Kėdbusas“ direktorius Remigijus Naujokas pasidžiaugė, kad praėjusius metus bendrovė užbaigė be nuostolių, o ir vis daugiau kraštiečių važiuoja viešuoju transportu.

Bendrovės  „Kėdbusas“ direktoriaus Remigijus Naujokas pasidžiaugė, kad praėjusius metus bendrovė užbaigė be nuostolių, o ir vis daugiau kraštiečių važiuoja viešuoju transportu.

Aut. past.

„Savo įsipareigojimus įvykdėme, keleivių skaičius praėjusiais metais išaugo.

Šiuo metu parką sudaro 42 autobusai. Stengiamės juos atnaujinti nuolat.

Nuo 2016-ųjų parke atnaujinta 83 procentai autobusų. Įsigyti arba naudoti, arba visiškai nauji autobusai.

Noriu pasidžiaugti, kad jau yra pradėtos dviejų elektrinių autobusų įsigijimo procedūros. Buvo atliktas tarptautinis pirkimas.

Procedūros dar vyksta. Su laimėtoju bus pasirašyta sutartis ir šių metų pabaigoje galėtume savo autobusų parke pamatyti visiškai naujus du elektrinius autobusus“, –  kalbėjo R. Naujokas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video