„Kėdbusas“ įsigijo 3 vidutinio dydžio autobusus

 „Kėdbusas“ įsigijo 3 vidutinio dydžio autobusus

Kėdainių mieste ir rajone keleivių vežimo paslaugas teikianti bendrovė „Kėdbusas“ atsinaujina – lapkričio mėnesį bendrovė įsigijo tris naujus autobusus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste ir rajone keleivių vežimo paslaugas teikianti bendrovė „Kėdbusas“ atsinaujina – lapkričio mėnesį bendrovė įsigijo tris naujus autobusus. Tiesa, vienas toks buvo įsigytas dar pavasarį. Šie autobusai bus skirti priemiesčio maršrutams – važinės į kaimus, sodus, gyvenvietes ir miestelius.

Vidutinio dydžio

Nors šios transporto priemonės nėra naujos, jos naudotos, tačiau jų techninė būklė gera. Bendrovė siekia atsisakyti seniausių autobusų ir teikti šiuolaikiškesnes paslaugas.

„Šių metų lapkričio mėnesį įmonė įsigijo tris nenaujus vidutinio dydžio M3 klasės autobusus „Iveco“. Autobusuose yra 34 sėdimos vietos, autobusai skirti vežti keleivius priemiestiniais maršrutais“, – paaiškino Remigijus Naujokas, „Kėdbuso“ direktorius.

Išbandė pavasarį

Remigijus Naujokas, „Kėdbuso“ direktorius, paaiškino, kad bendrovė nepirko katės maiše, lygiai tokį patį vieną autobusą ji įsigijo dar pavasarį ir šis pateisino visus lūkesčius./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Bendrovė nepirko katės maiše, lygiai tokį patį vieną autobusą ji įsigijo dar pavasarį ir šis pateisino visus lūkesčius.

„Tos pačios markės autobusą jau esame įsigiję ir šių metų balandžio mėnesį. Tuomet įsitikinome, kad autobusas yra ekonomiškas, pakankamai geros techninės būklės. Jis tikrai yra tinkantis priemiesčio maršrutuose vežti keleivius“, – patikino bendrovės vadovas.

Keturi vienodi

UAB ,,Kėdbusas“ į gatves išleido du iš trijų pirkinių, dar vienas gatvėse sėkmingai važinėja jau nuo pavasario.

„Iš visos dabar turime keturis tokius pat dyzelinius „Iveco“ markės autobusus. Trys iš jų jau kursuoja Kėdainių rajono gatvėse ir veža keleivius.

Dar vieno tvarkoma dokumentacija, jis taip pat bus naudojamas ir įvairioms užsakomosioms kelionėms“, – paaiškino R. Naujokas.

UAB ,,Kėdbusas“ siekia, kad jų paslaugomis keleiviai būtų patenkinti, kad žmonės patogiai pasiektų savo kelionės tikslą.

Aut. past.

Siekia kelti kartelę

UAB ,,Kėdbusas“ siekia, kad jų paslaugomis keleiviai būtų patenkinti, kad žmonės patogiai pasiektų savo kelionės tikslą.

„Atnaujinus ir suvienodinus bendrovės autobusus, būtų ne tik sumažinti keleivių pervežimo kaštai, bet ir pagerėtų keleivių vežimo kokybė.

Mūsų skaičiavimais ir išanalizavus bendrovės turimus duomenis nustatyta, kad ekonomiškai naudingiausia yra įsigyti naudotus 8–10 metų autobusus ir juos eksploatuoti 10–12 metų, tad ir toliau ieškosime būdų nusipirkti autobusų.

Ir toliau palaipsniui atsisakysime seniausių autobusų, įsigysime naudotus bei toliau ieškosime galimybių gauti finansinę paramą naujiems autobusams įsigyti“, – dėstė bendrovės vadovas.

16 Komentarai

 • tai apsispręskite kaip pasireklamuoti – tai naujus pirkote ar nevisai naujus??????????????????????

 • perka griuvenas? dyzelis brangsta

 • Zukui tik duokit nauja keravoti autobusiuka, nes jis gerai inere kur reikia be muilo

  • Pavydas blogas dalykas. Prižiūrėkit autobusus kaip tai daro Zukas,ir jums skirs.

   • Tikrai juokas ima, kėdbuso kiaulės jūs. Kokie jūs esat šlyšktynės.
    Jau tik patylėkit, ir kaip Zukas techniką prižiūri taip neprižiūrėsit nei vienas. Yra dar ir EDVARDAS. A. kuris žmogus atsidaves technikai.
    Elitas, stoties bobutės, bei invalidai ir pavydo sugadinti žmonės, valinkit dirbt, nes kai sužinosim kas slepiasi po Kolega, Patikėk lazda turi du galus ir iš abiejų galų gausi.

 • Tai, kad per tuos šalčius lauke buvo šilčiau negu tame naujame autobuse. Priekinis stiklas buvo apšąlęs taip, kad vairuotojas gramdė stiklą iš vidaus. Kaip dar vairuotojas matė kur važiuoti. Gal direktorius tai nemato.

 • O kur ekologiškas, transportas?

 • Pasibučiuokit vyrai nesipykit. Esu pričiupęs du vairuotojus besiglamonėjančius aistringai. Atskleisti viešai?

  • Vyrai nežaiskite su ugnimi, rašykite į temą. Mes įsiaiškinsime pagal IP ir kai kam pasirodys neparmažai. O rašinėti tokius komentarus ir dar viešinti pavardės yra tiesiog žema…

   • Baik tu Maichailas gasdint vieną kartą, žmonės turi teisę į nuomonę. Jeigu yra betvarkė yra tai taip ir sako, baik tu vieną kartą tai valdžiai tarnaut, nors kartą už žmones būk.

 • Ant visu negraziai kalba ir komentuoja tas vairuotojas kur feisbuke pabaisos kauke vietoj nuotraukos uzsidejes. Slykstunas toks.

 • Tas kolega kuris komentuoja esi Robertas. Esi viskuo nepatenkintas pats nedirbi ir viską kurstai.

 • Vadinasi pas jus toks ir kolektyvas ir toks klimatas tarp vairuotoju. Ar ne patys vienas ant kito pilat pamazgas ir taip kiršinat.

 • TAIP PAS MUS YRA BĖDŲ. NĖRA NORMALAUS KOLEKTYVO, NES VISI GERKLES VIENAM PERKAST BAIGIA DĖL GERESNIO MARŠRUTO, DĖL GERESNIO AUTOBUSO. NEBĖGA BENDRŲ BALIŲ KAIP BŪDAVO ANKSČIAU MEDŽIOTOJŲ UŽEIGOJE, GAL SUSĖSTŲ VYRAI IŠGERTŲ IR PASIKALBĖTŲ. NIEKO NEBĖRA. KODĖL NIEKAS NEORGANIZUOJAMA?

  • ka nezinai kam sokolada nunesti, kad gautum geresni marsruta??? 🙂

 • Pirkti 10 metu senumo autobusus ir eksploatuoti dar 12 metų ???? Jus rimtai? Ruošiatės 22 metų senumo grabais važinėti? 😀
  10 metų senumo komercinis transportas yra tinkamas tik metalo laužui. Nebent tuos 10 metų stovėjo nenaudojamas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video