Kėdainiuose – pasaulinio lygio motoakrobatų pasirodymas

 Kėdainiuose – pasaulinio lygio motoakrobatų pasirodymas

Kraštiečiai galėjo pamatyti įspūdingiausius triukus, kurie buvo atliekami su galingais sportiniais motociklais/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienio vakarą kėdainiečiai turėjo galimybę pamatyti pasaulinio lygio motoakrobatų pasirodymą. Būtent  mūsų mieste pasirodymą surengė motoakrobaras Aras Gibieža bei jo kolegos.

Žiūrovai reginį stebėjo užgniaužę kvapą – tokių triukų kėdainiečiai savo mieste dar nėra matę.

Balsavo kraštiečiai 

Kėdainiečiai sutelkę jėgas balsavo ir laimėjo motoakrobatų pasirodymą savo mieste, o pažiūrėti triukų susirinko gausus būrys smalsuolių. 

Žmonių minioje galėjai pamatyti ir jaunų, ir senų veidų, o neradusieji vietos net lipo ant automobilių stogų, kad bent akies krašteliu pamatytų motoakrobatų atliekamus triukus.

Smalsuolių minios

Susirinkusieji norėjo bent akies krašteliu išvysti motoaktrobatą A. Gibiežą, mat šio žmogaus Lietuvoje dažniausiai nesutiksi – jo pasirodymai vyksta didžiausiuose motosporto renginiuose, milijonus gyventojų turinčiuose didmiesčiuose ar per „Formulės 1” lenktynių pertraukas. Tačiau karantinas pakoregavo Lietuvoje likusio sportininko planus ir atsirado laiko „Namų turui“ – penkiems pasirodymams Lietuvoje. Vienas iš tokių pasirodymų ir vyko Kėdainiuose.

Miestas patiko

A. Gibieža rado laiko pabendrauti ir su žiniasklaidos atstovais. 

Jis pasakojo, kad Kėdainiai jam paliko gerą įspūdį.
„Šiandien Kėdainiuose pasirodėme su pilnai sportiniais motociklais, kurie yra paruošti motoakrobatikai. 

Šiemet mūsų komandą sudaro keturi motoakrobatai. Kuo mūsų daugiau, tuo važiuoti linksmiau. Palaikymas miestuose yra nuostabus.  Kėdainiuose taip pat yra nuostabu. Čia pasirodymą darome pirmą kartą. Pirmą kartą tiek aš, tiek kolegos. Nuotaikos labai puikios“, – kalbėjo sportininkas.

Įspūdingi triukai

Kraštiečiai galėjo pamatyti įspūdingiausius triukus, kurie buvo atliekami su galingais sportiniais motociklais.

„Triukai labai įspūdingi: stovėjimas ant galvos, stovėjimas ant bako, važiavimas ant galinio rato, važiavimas ant priekinio rato, važiavimas motociklu apsisukus nugara. Ir begalė kitų triukų.

Parodžiau ir keletą savo originalių triukų, kurie dabar labai paplitę motoakrobatikoje. Juos atlieka patys geriausi atletai, profesionalai“, – tęsė A. Gibieža.

Sportuoja nuo vaikystės

Motoakrobatas atskleidė, kad motociklai jį lydėjo visą gyvenimą. Motociklais sportininkas susidomėjo dar vaikystėje.

„Iš tiesų tobulėti skatina vidinis balsas, kuris sako, kad važiuočiau treniruotis kiekvieną dieną. Taip pat stebiu kitus sportininkus, net ne motociklininkus.

Motociklais susidomėjau būdamas labai mažas. Pamačiau žiedinių lenktynių etapą per televizorių ir nuo tada labai norėjau važinėti. 

Motorolerį gavau būdamas dešimties, nuo tada pradėjau važiuoti ant galinio rato. 

Šešiolikos pradėjau dalyvauti profesionaliose žiedinėse lenktynėse, o nuo aštuoniolikos pilnai užsiimu motoakrobatika. Šiam sportui skiriu savo visą gyvenimą“, – kalbėjo pasaulinio lygio sportininkas.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

2 Komentarai

  • Taip saunuoliai kedainieciai. Balsuodami uz savo miesta patys padare agurku diena idomesne. Sis renginys buvo idomus ir jaunam ir senam. O agurku diena, kuria organizavo miesto valdzia, buvo skirta tik pensininkams, kurie nedirba ir gali darbo diena dalyvauti. Jaunimui motoakrobatu pasirodymai buvo vienintelis idomu renginys. O dar valdzia nori jaunima issaugoti mieste… nors jiem demesio net per miesto sventes neparodo.

  • Giedre, motoakrobatai buvo super, bet nepasakokit, kad daugiau nebuvo nieko įdomaus. Vakarinis koncertas buvo irgi super.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video