Kėdainių rajone atvira ugnimi degė sodo namas (FOTOGALERIJA)

 Kėdainių rajone atvira ugnimi degė sodo namas (FOTOGALERIJA)

Į įvykio vietą buvo pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Dotnuvos ir Pramonės ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ankstyvą ketvirtadienio rytą gausios ugniagesių pajėgos skubėjo į Kėdainių miesto seniūnijai priklausantį Daumantų kaimą, čia atvira ugnimi degė medinis sodo namas.

06 val. 07 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pro šalį važiavusio asmens pranešimas, kad Daumantų kaimo Šarkų gatvėje dega sodo namas, neaišku, ar jame yra žmonių.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Dotnuvos ir Pramonės ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Po dešimties minučių į įvykio vietą atskubėjo pirmosios gelbėtojų pajėgos. Sodo namelis degė atvira liepsna.

Ugniagesiai nedelsiant pradėjo malšinti ugnį. Su specialiais kvėpavimo aparatais ugniagesiai prasibrovė į namo vidų ir išžvalgė patalpas, name žmonių nebuvo.

Gaisras numalšintas. Užgesinus ugnį buvo ardomos apdegusios ir vis dar smilkstančios lentos, į lauką išmetami sudegė namų apyvokos daiktai, baldai, rūbai.

Konstatuota, kad gaisro metu išdegė ir aprūko visas namo vidus, apdegė ir aprūko viduje buvę namų apyvokos daiktai, sulietos patalpos.

Namas medinis, 6×4 metrų dydžio, stogas dengtas šiferiu.

Šiandien įvykio vietoje apsilankys ugniagesių gelbėtojų tyrėjai. Jie išsiaiškins, nuo ko kilo gaisras.

Visa laimė, kad įsiplieskusį gaisrą pastebėjo ir pagalbą iškvietė į darbą ankstyvą rytą važiavęs kaimynas, kitaip namelis būtų sudegęs visiškai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video