Kėdainių inžinerinės infrastruktūros plėtrai skyrė paramą

 Kėdainių inžinerinės infrastruktūros plėtrai skyrė paramą

Kėdainių LEZ nuotr.

BNS inf.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija septynių šalies savivaldybių aštuoniems infrastruktūros projektams paskirstė 11,7 mln. eurų paramos. Tarp šių savivaldybių patenka ir Kėdainiai. Lėšos skiriamos Kėdainių LEZ inžinerinės infrastruktūros plėtrai. 

„Savivaldybės skaičiuoja, kad visiškai įgyvendinus šiuos projektus bus sukurta beveik 8 tūkst. darbo vietų ir pritraukta beveik 695 mln. eurų investicijų“, – sakė ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Be Kėdainių, parama taip pat skirta Kaišiadorių, Kauno, Marijampolės ir Ukmergės rajonų bei Klaipėdos ir Šiaulių miestų savivaldybėms.

„Iš 23 paraiškų finansavimas skirtas konkurso būdu atrinktoms pirmoms aštuonioms daugiausia balų surinkusioms paraiškoms. Prioritetas buvo teikiamas tiems projektams, kurie sukurs naujas pelningas darbo vietas ir pritrauks investicijų“, – pranešime teigė viceministras Karolis Žemaitis.

Lėšos skiriamos Kėdainių inžinerinės infrastruktūros plėtrai, Šiaulių laisvosios ekonominės zonos (LEZ) ir Šiaulių pramonės parko prijungimo prie geležinkelio, Kauno LEZ, infrastruktūrai investicijoms skirtame žemės sklype Kaišiadoryse, Marijampolės automobilių aikštelės statybos, susisiekimo komunikacijų Ukmergėje įrengimui ir kitiems darbams.

Pernai daugiau nei 10 mln. eurų paskirstyta 17-os savivaldybių infrastruktūros projektų. 

1 Komentaras

  • O da kiti sako plokščia žemė…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video