Kėdainių gatvėse vyko policijos reidai

 Kėdainių gatvėse vyko policijos reidai

Praėjusį savaitgalį Kėdainių miesto ir rajono gatvėse policijos pareigūnai skyrė ypatingą dėmesį neblaivių vairuotojų kontrolei – gatvėse darbavosi ne tik vietos pareigūnai, bet ir kolegos iš Kauno./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto ir rajono gatvėse policijos pareigūnai praėjusį savaitgalį skyrė ypatingą dėmesį neblaivių vairuotojų kontrolei – gatvėse darbavosi ne tik vietos pareigūnai, bet ir kolegos iš Kauno. Savaitgalį Kėdainių krašte buvo išaiškinti du neblaivūs automobilių vairuotojai.

Mieste ir rajone

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai savaitgalį postus įrengė ir vairuotojus tikrino miesto J. Basanavičiaus gatvėje prie Ramybės skvero, ties geležinkelio viaduku.

Pareigūnai dirbo ir rajone – visi iš eilės vairuotojai buvo stabdomi Paobelyje, Pelėdnagiuose.

Įkliuvo Akademijoje

Šeštadienį neblaivus vairuotojas patruliuojantiems policijos pareigūnams įkliuvo Akademijos miestelyje.

Apie 18 valandą minėto miestelio Parko gatvėje automobilį „Audi A4“ vairavo neblaivus 28-erių metų vyras. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,72 promilės. 

Savaitgalį Kėdainių krašte buvo išaiškinti du neblaivūs automobilių vairuotojai.

Aut. past.

Ramybės skvere

Šeštadienio vakarą masinį reidą Kėdainių mieste ties Ramybės skveru organizavo Kauno kelių policijos valdybos pareigūnai. Čia buvo tikrinamas tik vairuotojų blaivumas.

Buvo tikrinami visi vairuotojai, važiuojantys J. Basanavičiaus gatve. Dirbo trys policijos pareigūnų ekipažai. Reido metu neblaivių vairuotojų nenustatyta.

Eismo įvykis

Pareigūnų patruliavimą šeštadienį nutraukė eismo įvykis. Apie pusę dešimtos lyjant Galkantų kaime, krašto kelyje Kėdainiai–Krekenava–Panevėžys, tiesioje nuokalnėje į dešinę nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis „Opel Vectra“.

Nukentėjo jį vairavusi 25 metų moteris, Latvijos Respublikos pilietė. Moteris išvežta į gydymo įstaigą, ji buvo blaivi.

Sekmadienio naktį

Dar vienas neblaivus vairuotojas pareigūnams įkliuvo sekmadienio naktį. Apie 23 val. 40 min. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, automobilį „Ford Focus“ vairavo neblaivus 43-ejų metų vyras.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,08 promilės.  

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video