„Kėdainių duonoje“ nugriaudėjo sprogimas, sužalota moteris. Pastatas degė atvira ugnimi

 „Kėdainių duonoje“ nugriaudėjo sprogimas, sužalota moteris. Pastatas degė atvira ugnimi

Sekmadienį ugniagesiams buvo labai darbinga diena, per vieną dieną jie dukart vyko į tą pačią įmonę./Dimitrijaus Kuprijanovo ir įvykio liudininkų nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Sekmadienį ugniagesiams buvo labai darbinga diena, per vieną dieną jie dukart vyko į tą pačią įmonę.

12 val. 16 min. buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Metalistų gatvėje, bendrovės „Kėdainių duona“ duonos kepykloje sprogo krosnis. Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams gaisro jau nebuvo, viskas gesintuvais buvo užgesinta iki jiems atvykstant.

12×11 m dydžio patalpoje buvo sprogusi dujinė kepimo krosnis. Visas pastatas mūrinis, 63×15 m dydžio, vieno aukšto. Saugumo sumetimais perlieta vandeniu iš krosnies ištraukta produkcija. Išdužo trys langai, dėl karščio apsilydė penki šviestuvai.

Vienai darbuotojai sprogimo metu stiklų šukės supjaustė kojas. Ji išvežta į gydymo įstaigą. Ugniagesiai, užsukę dujas ir visame pastate atjungę elektrą,  išvyko.

16 val. 18 min. gautas dar vienas pranešimas, kad „Kėdainių duonoje“ dega stogas, sproginėja šiferis, pastatas vieno aukšto.

Atvykus ugniagesiams 32×13 m dydžio vieno aukšto mūrinio pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisras užgesintas.

Prie degusio pastato priblokuotas kitas vieno aukšto produkcijos pastatas (30×10 m dydžio, dengtas šiferiu). Tarp pastatų įrengta ugniasienė. 30×10 m dydžio pastatas išsaugotas, kito, 32×13 m dydžio, pastato, kuriame kilo gaisras, stipriai apdegė medinės stogo konstrukcijos ir vandeniu sulietos gamybinės patalpos.

Pastate gamybinės patalpos neapdegė, tik sulietos vandeniu. Patekti į palėpę galima metaliniais laiptais šiaurinėje pastato pusėje.

Atvykus į iškvietimą, durys į palėpę buvo atidarytos. Pastatas priklauso AB „Kėdainių duona“. Įmonėje yra įrengta priešgaisrinė signalizacija.

Įvykis tiriamas.

5 Komentarai

  • gaila,neturesiu duonos

    • Ar daugiau niekur duonelės nebekepa ?

  • Gal laikas butu atsisakyt duju.

  • O kepalą ,būdavo,paimi ir jauti,kad kepalas.Ne taip kaip tie paliegę pagrandukai.

  • Kas atsakingas kad nebuvo iki galo sutvarkyta ir toliau uzsiliepsnojo? Gerai kad auku nebuvo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video