Kėdainiečiams pagalbos ranką išties R. Linevo autoservisas ir transporto paslaugos

 Kėdainiečiams pagalbos ranką išties R. Linevo autoservisas ir transporto paslaugos

R. Linevas siūlo automobilio remonto ir transporto paslaugas prieinamiausiomis kainomis Kėdainiuose, jis įsitikinęs – jo dirbtuvėse visuomet bus rastas abiem pusėms optimaliausias sprendimas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Turbūt nėra Kėdainių mieste ir rajone žmogaus, kuris nežinotų kraštiečio Ruslano Linevo. Apie jo darbus jau žino visa Lietuva. Tačiau šįkart ne apie tai, o apie šio vyro ir jo puikios meistrų ir darbininkų komandos siūlomas paslaugas kėdainiečiams. R. Linevas siūlo automobilio remonto ir transporto paslaugas prieinamiausiomis kainomis Kėdainiuose, vyras įsitikinęs – jo dirbtuvėse visuomet bus rastas abiem pusėms tinkamiausias sprendimas.

Savo namuose

R. Linevas automobilių remonto paslaugas teikia šalia savo namų įrengtose dirbtuvėse adresu J. Biliūno 28, Kėdainiai.

„Turime įsirengę dirbtuves, turime gerus meistrus ir dirbame. Remontuojame tiek lengvuosius, tiek krovininius automobilius ar autobusiukus. Mūsų garažas yra aukštas, tad telpa ir didesnė mašina.

Darbus atliekame visokius. Remontuojame automobilių važiuokles, keičiame tepalus, filtrus, amortizatorius, pagrindinį diržą ir kitus dirželius.

Remontuojame ir keičiame stabdžių sistemos diskus, kaladėles, rankinio stabdžio trosus.

Taip pat keičiame ar viriname duslintuvus, poliruojame žibintus, dengiame automobilio dugną antikorozine danga.

Atliekame įvairius darbus, tad geriausiai būtų esant reikalui tiesiog skambinti ir susitarti“,  – kvietė serviso savininkas.

Automobilių remonto dirbtuvėse darbuojasi patyrę ir savo darbą išmanantys meistrai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Geriausia kaina

Taisant automobilį R. Linevo servise jums nereikės sukti galvos dėl jo detalių. Jas užsakys čia pat dirbantis vadybininkas.

„Jums nereiks dėl nieko sukti galvos. Mes sužiūrėsime, kokios detalės jums reikia ir gausime ją geriausia kaina.

Galime užsakyti ne tik detales, bet ir akumuliatorius bei visa kita, kas skirta automobiliui.

Detalės bus atvežtos operatyviai ir pakeistos. Jums niekuo nereikės rūpintis. Visą galvos skausmą paliksite mums“, – garantavo R. Linevas.

Tad jei jums minėtų paslaugų reikia – nedvejokite ir skambinkite pačiam Ruslanui Linevui telefonu 8 699 29 755.

Aut. past.

Pakaitinis automobilis

Turbūt ne vienam kyla klausimas – kaip gi keliauti, dirbti ar tvarkytis reikalus, jei automobilis sugedęs ir yra taisomas. Ir čia yra atsakymas.
„Mes duosime jums pakaitinį automobilį, jei jums jo reikės. Galėsite važinėtis, kol meistrai operatyviai sutaisys jūsiškį.

R. Linevo servise galima tvarkyti ne tik lengvuosius automobilius, bet ir sunkvežimiukus. Dirbtuvės aukštos, jose yra dvi remonto aikštelės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dirbtuvėse yra įrengtos dvi remonto aikštelės, yra keltuvai, yra visa įranga, įrankiai. Žodžiu, mes pasiruošę sutvarkyti jūsų automobilį“, – kalbėjo verslininkas.

Geriausias sprendimas

Turbūt niekam ne paslaptis, kad geriausi sprendimai priimami tariantis, diskutuojant, ieškant geriausio varianto.

„Siūlau žmonėms paskambinti, pasikalbėti, pasitarti. Mes nesame dideli, bet esame lankstūs, geranoriški, dėmesį galime skirti kiekvienam klientui.

Dėl remonto darbų kainos visada pasitarsim. Aš sakau, kad turi būti gerai tiek klientui, tiek man. Tad išeitis visada bus rasta“, – šypsojosi R. Linevas.

R. Linevo servise galima tvarkyti ne tik lengvuosius automobilius, bet ir sunkvežimiukus. Dirbtuvės aukštos, jose yra dvi remonto aikštelės.

Aut. past.

Įvairios paslaugos

R. Linevo įmonė taip pat teikia ir įvairias pervežimo paslaugas. Atlieka ir kitus darbus pagal susitarimą.

„Turime technikos. Galime lyginti žemę traktoriumi, galime kasti. Šiuo metu net sniegą galime nukasti ir išvežti iš jūsų kiemo. Galime kasti tiek traktoriumi su kaušu, tiek rankomis.

Kasame nedidelius tvenkinukus, valome kelius ir atliekame įvairius statybos darbus.
Išrauname, iškasame senus medžius, kelmus, sutvarkome sklypą. Vasarą net žolę jūsų sklype galime nupjauti“, – pasakojo kraštietis.

Įvairūs pervežimai

Įmonė taip pat užsiima ir pervežimo paslaugomis. Tad jei jums reikia pervežti baldus, buitinę techniką ar paprasčiausiai išvežti šiukšles iš sodo – kreipkitės.

Pamažu dienos ilgėja, ne už kalnų ir pavasaris. Tad pats metas pasirūpinti ir geru dviračiu. Jų R. Linevas, kaip visuomet, turi visą galybę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Vežame baldus, buitinę techniką, užnešame. Iš sodų išvežame kelmus, medžių šakas, lapus. Taip pat išvežame ir kitas atliekas. Jei manote, kad mes galime jums padėti – susisiekite ir pasišnekėsime“, – kvietė R. Linevas.

Geriausi dviračiai

Pamažu dienos ilgėja, ne už kalnų ir pavasaris. Tad pats metas pasirūpinti ir geru dviračiu. Jų R. Linevas, kaip visuomet, turi visą galybę.

Čia dviratį ras ir vaikas, ir suaugęs, ir senjoras. Be to, čia visuomet išgirsite profesionalius patarimus. O jei turėsite su dviračiu bėdų – jis visuomet jums bus sutvarkytas.

Taip pat galėsite gauti dviračių detalių, aksesuarų ir patikimas remonto paslaugas.

Tad jei jums minėtų paslaugų reikia – nedvejokite ir skambinkite pačiam Ruslanui Linevui telefonu 8 699 29 755.

33 Komentarai

 • Atėjo ponia reklama

 • Sutinku, R. Linevas aktyvus Kėdainių miesto žmogus, bet kartais „perlenkia“, paskutinis atsiminimas su kartuvėmis.

 • Čia tas kur rašė, kad vandeni iš balos geria ir jam skiepų nereikia? Kad juokiasi žmonės iš jo. Reinzeris nejuokink zmoniu tik

  • O tai koks skirtumas kas ką gerią ir iš kur? Puikus žmogus, ne vienam yra padėjas.

   • Bet ne vieną ir nuskriaudęs… (jei čia tas, kur dviračius pardavinėjo). Pirkom iš jo – “ačiū už jo “gerumą”.

 • Cia tas kur feisbuke komentuoja daznai viska, kur kas treciam zodyje po klaida, o jis vistiek skiepu eksperta vaidina 😀 Mero patarejas berastis. Geda Tamuliui, geda Kedainiams.

 • Tvarkiausi ne vieną kartą, viskas labai liuks.

 • Šaunus, žmogus. Geradarys, o tie komentatoriai visokie pasimetę namie veidrodžio neturi. Sėkmės Ruslanai!

 • Kiek čia demagogų profesorių laido riterių susirinke… Ar nors vienas, bent šimtają dalį esate nuveike, kiek šia žmogus padarė? Man rodos, kad dauguma tų laido riterių drąsūs burnot ir šmeižt tik kai nėra žinomos jų tapatybės, o jei reiktu į akis ką pasakyt, būtu pilnos kelnės. Jei žmogus turi nuomonę dėl skiepų, kuri nesutampa, su laido riterių nuomonę, reiškias Kėdainiams dėl to gėda? Ar, gėda, kad klaidas daro rašydamas? Įtariu žmogus nebaigė „valdiško“ universiteto, bet gal jį gyvenimas išmokė? Ar jis dėl rašymo klaidų tampa blogesnis mero patarėjas? Ar jūs įsivaizduojat, kad jo pareigos yra merui rašinėlius rašyti?

 • O cekius duodat ar juodais cia? Ko neparaset bl

  • Buvau, patiko, išduoda lapą su darbais ir kainomis

   • Teko susidurti su šiuo žmogumi ( ne dėl serviso paslaugų),tai neturiu ką gero pasakyti.
    O rinktis,kiekvieno asmeninis reikalas.
    Na o Rinkos aikštė išvis savo lygį pakėlė 🙂

 • Gudrutis 😀 zino ji kedainieciai puikiai, tuoj feisbuke pasipils komentarai.. atsiliepimai…

 • Jėtus kiek pavyduolių, turbūt visi auksiniai 😀 privatus servisas, jokių priekaištų neturiu.

 • Čia tas, kur saviems brangiau, nei svetimiems? 🙂

 • Koks meras, toks ir patarėjas. Meras zootechnikas, o šitas lyg svarščikas išvis aukštojo neturi… Tik Kėdainiuose gali būti tokie dalykai.

  • Koks skirtumas kas yra kas,svarbu kad dirba o ne kaip jus kaip tie šuniukai liežuvius iškiše lojat.

 • O kiek pavyduoliu, baisu baisu

 • Super autoservisas viskas laiku kokybišką ir gerai , Aciu. Darbuotojui C. Žygimantui už kokybiškai atlikus. Darbus

 • Bet kaip Tamuliui negeda kaip jo patarejas siuko siuksles isvesti is sodu uz kapeikas. Sudeliautojas kazkoks. Geda, geda, mere. Piskit ji nx is komandos.

  • is mero patarejo kosminiu greiciu, lai vidurine pirma baigia

 • Koks jis patarėjas. Kartuvių darytojas. O servisas tai ne dėl mūsų, o dėl pinigų. Nesuprantu, ką galvojo meras jį patarėjų pasiėmęs. Matyt toks tokį atrado. Ir dar į Biliūno gatvę , kur ponas patarėjas gyvena pinigus kiša. Ar čia taip galima?

 • Verslas yra gerai. Kuo daugiau konkurencijos tuo vartotojui geriau. Tik nesuprantu prie ko čia „pagalbos ranką išties…“? Nes pagalba yra nemokama. Bet jei tai yra komercija, taip taip reikia ir rašyti – teiks remonto paslaugas.

 • Klausimas merui: kodėl patarėjas Linevas pavertė viešą automobilių stovėjimo aikštelę prie Kaštonų vaistinės savo darbinio autotransporto saugojimo aikštele? Ar vykdydamas savo komercinę veiklą jis gali surinktas atliekas vežti į gyventojams skirtą negabarinių atliekų surinkimo aikštelę, taip nemokėdamas mokesčių, kuriuos jis turėtų mokėti jei vežtų tiesiai į sąvartyną.

 • Rašykim Kėdainiečiai kolektyvinį skundą ant šito antivakserio. Rinkim parašus, praneskim VMI jo veiklą, filmuokim, fotkinkim, rinkim įrodymjs ir perduokim Kuprijanovui.

 • Mano nuomone ruslanui jau smirdi ks burnos o musu meras geras tik biksi per daug isgeria

  • Mano nuomone Ruslanas apšišiko ant visų kėdainių. Blet mero patarėjas ieško kam šiukles išvežt. Nu geda labai kaip nelegalas koks.

 • Siaip man juokingas tamulis geria su babytem kaip urodas. Su ta elena susudejo baisiai negrazi boba. Bl pinigu turi, negali pasipist su keksem?

 • Žmogus kurstantis atvirą neapykantą, nevertas pagarbos, kad ir ką kažkada gero būtų padaręs. Bet RA čia tikriausiai yra normalu.

 • Geras „paipo“ klausimas: „Klausimas merui: kodėl patarėjas Linevas pavertė viešą automobilių stovėjimo aikštelę prie Kaštonų vaistinės savo darbinio autotransporto saugojimo aikštele? Ar vykdydamas savo komercinę veiklą jis gali surinktas atliekas vežti į gyventojams skirtą negabaritinių atliekų surinkimo aikštelę, taip nemokėdamas mokesčių, kuriuos jis turėtų mokėti jei vežtų tiesiai į sąvartyną.“
  Tik kur atsakyms?

 • Puikus servisas, tvarkingas, ne taip kaip kitur garažiukose visą automobilį ištepliodavo.

 • kazin gal cia kaimo servizas,ar sugeba jis ir naujesnes masinas tvarkyti,nenusukant varztu,nesulauzant plastikiniu apsaugu,ir visa kita.pradedant pvz:BMW 2017

 • VAGIE KEPURĖ DEGA

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video