Kėdainiečiai smagiai paminėjo Tarptautinę šeimos dieną

 Kėdainiečiai smagiai paminėjo Tarptautinę šeimos dieną

Kėdainių r. savivaldybės ir Kėdainių kultūros centro nuotr.

Gegužės 14 dieną miesto parke nuaidėjo šventė „Kartu išvien kasdien“, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti.

Šventė prasidėjo Kėdainių miesto ir rajono ikimokyklinių įstaigų folkloro ansamblių pasirodymu „Ei, mažiukai, duokim garo!“.

Savo pasirodymus dovanojo šokių kolektyvas, choreografė Olesya Klimtchuk ir solistai Rimma Wolosevitch ir Igor Ustymenko iš Ukrainos.

Renginyje netrūko sporto rungčių, judriųjų estafečių šeimoms, veikė „Pramogų pieva“.

Šeimų laukė įvairios veiklos bei pramogos: ekskursija „Senasis Kėdainių dvaras“, Kėdainių krašto muziejaus Tradicinių amatų centro amatininkų kūrybinės ir edukacinės dirbtuvės, infokiemas, kuriame dalyvavo M. Daukšos viešoji biblioteka, Kėdainių rajono moterų krizių centras, Kėdainių pagalbos šeimai centras, asociacija „Mes kitokie vaikai“, vyko ir kitos veiklos bei pramogos šeimoms, mažieji smaližiai galėjo pasimėgauti ledais ir saldėsiais, cukraus vata bei spragėsiais, o jų tėveliai užkandžiais.

Renginio metu taip pat džiugino Naisių vasaros teatro muzikinė programa-koncertas.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

1 Komentaras

  • O sportinių veiklų nebuvo šiais metais?O gal neverti dėmesio ir spaudos žodžio paminėjimo žmonės,kurie organizuoja ir stengiasi „išjudinti“nuo mažiausio iki didžiausio?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video