Birželio 19–20 dienomis Klaipėdoje surengtame Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionate sėkmingai pasirodė Kėdainių sportininkai, iškovoję prizines vietas bei gerinę asmeninius ir rajono rekordus. 3000 metrų sportinio ėjimo rungtyje čempiono titulą apgynė Pijus Šmitas. Sidabro medalį pelnė Ovidijus Civilka, bronzą – Mantas Aliukonis, o ketvirtąją vietą užėmė Kajus Darulis. Visus šiuos sportininkus treniruoja treneris Robertas Kaselis. […]Skaityti daugiau




