Iš įkalinimo įstaigos paleistas vyras padegė buvusios draugės buto duris

 Iš įkalinimo įstaigos paleistas vyras padegė buvusios draugės buto duris

Kėdainių miesto Šėtos gatvės 116-ajame name, pirmame aukšte, sugyventinis padegė buto duris ir tiek laiptinėje, tiek bute sklido dūmai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šeštadienį Kėdainiuose buvusių sugyventinių santykių aiškinimasis virto tikra drama – į vidų neįleistas vyras padegė buvusios savo širdies draugės buto duris. Laimei, didesnės nelaimės pavyko išvengti, o pasprukusį padegėją dar tą pačią naktį sulaikė pareigūnai. Jam gresia keleri metai kalėjimo. Beje, vyras iš įkalinimo įstaigos grįžęs ne taip ir seniai – laisvėje vaikšto su specialia apykoje.

Užgesino patys

Incidentas įvyko šeštadienio vakarą. Apie 22 val. 39 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto Šėtos gatvės 116-ajame daugiabučiame name, pirmame aukšte, sugyventinis padegė buto duris ir tiek laiptinėje, tiek bute sklinda dūmai.

Į įvyko vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios bei Pramonės ugniagesių komanda. Taip pat apie įvykį informuoti pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Kol pagalbos tarnybos skubėjo į įvykio vietą, gaisrą užgesino patys gyventojai iki ugniagesių atvykimo.

„Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad degė prie durų patiestas kilimėlis. Gaisro metu aprūko, apdegė buto durys, bendrojo naudojimo koridoriaus siena. Ugniagesiai išvėdino laiptinę ir butą“, – informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Gaisro metu aprūko, apdegė buto durys, bendrojo naudojimo koridoriaus siena. Ugniagesiai išvėdino laiptinę ir butą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Sučiupo įtariamąjį

Tiesa, kol tarnybos vyko į įvykio vietą, padegėjas spėjo pasprukti. Tačiau moteris tiksliai nurodė jo asmens duomenis.

Pasirodo, šis žmogus laisvėje gyvena su Probacijos tarnybos priežiūra – dėvi apykoję. 48-erių metų vyras anksčiau yra kalėjęs įkalinimo įstaigoje.

Policijos pareigūnai ėmė intensyviai ieškoti įtariamojo. Neilgai trukus šis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas vidutinis – 1,74 promilės – girtumo laipsnis.

Vyras pripažino, kad tą vakarą laiką iki dešimtos valandos leido viename Vilainių kaimo Melioratorių gatvės bendrabutyje. Jis buvo pas moterį. Kai ši užmigo, vyras patyliukais išsliūkino iš kambario ir nupėdino į netoliese esantį Šėtos gatvės bendrabutį, kur gyvena buvusi jo gyvenimo draugė.

Aut. past.

Tikra melodrama: užmigus moteriai išsliūkino pas kitą

Vyras pripažino, kad tą vakarą laiką iki dešimtos valandos leido viename Vilainių kaimo Melioratorių gatvės bendrabutyje. Jis buvo pas moterį.

Kai ši užmigo, vyras patyliukais išsliūkino iš kambario ir nupėdino į netoliese esantį Šėtos gatvės bendrabutį, kur gyvena buvusi jo gyvenimo draugė.

Vyras aiškino duris padegęs, nes moteris nenorėjo jo įleisti į vidų.

Teks grįžti už grotų

Įtariamajam, jei bus įrodyta jo kaltė, greičiausiai ir vėl teks grįžti už grotų, nes būdamas su apykoje jis turėjo laikytis nustatytų taisyklių, nenusikalsti.

Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 straipsnį – Turto sunaikinimas ar sugadinimas.

Padaryta turtinė žala dar tikslinama, o už tokią veiką numatyti viešieji darbai, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas dvejiems metams.

7 Komentarai

 • Su apikoja,dar prieš laika paleistas ir arba,arba,arba,tai skaitik iš pradžiu-nuina…….. .

  • kas ce per gaidis

   • Ce Gevara

 • Liepsnojanti meilė !
  Ir kas čia dar neaišku?

 • Tai mūsų moterys jam perprastos,kad vilkosi į Šėtos gatvės bibasyną?

 • Labai svarbi čia šita naujiena darbo partijos, puidoko ir šeimaršinių elektorato gyvenime. Per rinkimus iš šitų partijų va tokie gaus po bambalį tai galbūt apsiramins tam kartui.

  • nes jiems šie rinkimai bus paskutiniai .Nei skalbimo milteliai,nei alus čia bejėgiai kaip ir ožio sniaukrojimas iš balkonėlio.Vamzdiec atėjo,prasmegs visa klika amžiams.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video