Iš gaisro išnešė dūmais apsinuodijusį vyrą

 Iš gaisro išnešė dūmais apsinuodijusį vyrą

Atvykusius gelbėtojus pasitiko kaimynai. Jie nurodė, kuriame bute kilo gaisras. Ugniagesiai išlaužė buto duris. Jis buvo stipriai uždūmintas. Bute rastas vyresnio amžiaus vyras./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vienas Kėdainių mieste gyvenantis vyresnio amžiaus vyras nuo šiol turės du gimtadienius – sekmadienio vakarą jis buvo išgelbėtas iš gaisro. Dūmus laiku pastebėjo ir pagalbą iškvietė kaimynas, o senjorą iš uždūminto buto išnešė ugniagesiai gelbėtojai. Iki didelės tragedijos trūko vos kelių minučių.

Pranešė kaimynas

Po 17 valandos Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto S. Dariaus ir S. Girėno gatvės 40-uoju numeriu pažymėtame daugiabučiame name sklinda daug dūmų.

Į įvykio vietą pasiųsti Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Atvykusius gelbėtojus pasitiko kaimynai. Jie nurodė, kuriame bute kilo gaisras. Ugniagesiai išlaužė buto duris. Butas buvo stipriai uždūmintas. Viduje rastas vyresnio amžiaus vyras.

Jis buvo sąmoningas, tačiau jo reakcija sutrikusi. Vyras muistėsi ir neklausė ugniagesių nurodymų, tad gelbėtojai jį išnešė iš uždūminto buto ir perdavė greitosios medicinos pagalbos medikams. Vyrui buvo uždėta deguonies kaukė – žmogus atsigavo. Dėl apsinuodijimo jis išgabentas į gydymo įstaigą.

Sekmadienio vakarą specialiosioms tarnyboms teko skubėti ir į Pelėdnagius, kur taip pat buvo kilęs gaisro pavojus dėl prisvilinto puodo./Kristinos Kasparavičės nuotr.

Laimės kūdikis

Aiškėja, kad pensinio amžiaus vyras bute gyvena vienas. Jis išgėręs gamino maistą, užmigo ir maistas ėmė svilti, degti. Specialistų teigimu, trūko visai nedaug ir vyras galėjo uždusti dūmuose.

Laimei, sklindančius dūmus pajuto kaimynas.

Aiškėja, kad pensinio amžiaus vyras bute gyvena vienas. Jis išgėręs gamino maistą, užmigo ir maistas ėmė svilti, degti. Specialistų teigimu, trūko visai nedaug ir vyras galėjo uždusti dūmuose.

Aut. past.

Jis pasakojo, kad dar bandė įeiti pas kaimyną, bandė belstis, bet pastangos buvo bergždžios, tad surinko Bendrojo pagalbos centro numerį.

Beje, kaimynai skundėsi, kad dėl šio piliečio grėsmė namo gyventojams kyla jau ne pirmą kartą.

Svilo puodas ir Pelėdnagiuose

Beje, tą patį vakarą, tik pusvalandžiu anksčiau, ugniagesių gelbėtojų, medikų bei policijos pajėgos skubėjo ir į Pelėdnagių gyvenvietės V. Koncevičiaus gatvę, mat taip pat buvo pranešta, jog iš vieno buto veržiasi dūmai.

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams paaiškėjo, jog kilusį gaisrą jau numalšino buto savininkai.

Beje, šiame bute taip pat nelaimė įvyko dėl prisvilusio maisto.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video