Ir kėdainiečiai protestavo prieš galimybių paso ir skiepų įvedimą vaikams

 Ir kėdainiečiai protestavo prieš galimybių paso ir skiepų įvedimą vaikams

Daliaus Macinavičiaus video įrašo stop kadras

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienį prieš prietus grupė Kėdainių miesto ir rajono gyventojų protestavo prieš galimybių paso įvedimą bei skiepų nuo koronaviruso prievolę vaikams. Tėvai, mamos, mačiutės, seneliai ir net vaikai atvyko prie savivaldybės pastato nešini pliušiniais žaislais bei žvakutėmis. Žaislai buvo padėti priešais savivaldybės pastatą, čia pat uždegtos ir žvakutės. 

Susirinkusieji diskutavo apie, jų manymu, absurdišką valdžios politiką skiepų atžvildžiu. Jie išreiškė griežtą pasipiktinimą planuojamu vaikų skiepijimu.

Susirinkusieji bei jų bičiuliai ir bendraminčiai buvo raginami ir toliau nešti žaisliukus bei žvakutes prie savivaldybės pastato, taip išreiškiant savo poziciją.

Priminsime skaitytojams, kad šiandien tokie ir panašūs protestai vyksta kone visoje Lietuvoje.

Vilniuje, prie Vyriausybės rūmų susirinko  nemažas būrys mamų bei jų rėmėjų, protestuojančių prieš ketinimą skiepyti nuo koronaviruso ir taikyti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų. Nepritarimą tokiam siūlymui dalis mamų išreiškė stovėdamos basos. Taip jos siekė parodyti, kad atėjo su taika.

Plačiau apie vykusį protestą bei jo dalyvių nuomones sužinosite skaitydami „Rinkos aikštės“ laikraštį.

16 Komentarai

 • Tai kokio velnio patingėjot nusiauti? Nagai nekarpyti, ar kojinės neplautos?

  • Debilas konkretus eik pasistiprinamuju isivaryt jau leidzia po 4 men,nes matos jau tau trukumas

   • Kodėl visi antivakseriai neturi kė kruopelytės humoro jausmo, visi paklaikusiom akim, amžinai įsitempę. Juk žmogus labai taikliai pajuokavo, vakar Vilniuje visi protestuotojai lakste basomis, taip buvo.

  • Nenorėjo savivaldybės išnuodyt.

 • Pasiskaitykite internete Kinijos socialinio kredito modelis ir suprasite, link ko čia einama. Su jūsų sveikata tai neturi nieko bendro.

 • Man tai ta Agne labai grazi. Juoduke, mazute, apvalios leskutes :-* nu kad tik uzknisa kad antivaksere. Tas viska gadina, kad tiki kliedesiais.

  • Tai kada taip bus, kad išeis visi streikuoti, nes, dabar dauguma sėdi namuose ir komentarus šlykščius rašo, tai kelkit užpakalius ir einat visi vieningai.

   • O kodėk mes turim eiti streikuoti prieš itin protingus valdžios sprendimus? 8-10 kėdainiečių tai netinka, tai jie ir streikuoja, o mums ir tinka. Yra visuomenėje ir piliečių, kurie tvoras tyčia griauna ir rėkia welcome refugees ir ragina priimti visus, kiek tik atbėgs. Visokių žmonių būna. Šitas virusas atėjo visiem laikam. Tokie dalykai būna nebent itin apribojami ir tik skiepų pagalba. Jokių kitų kelių ir variantų nėra ir dar daugybę metų nebus. Belieka tikėtis,kad virusas apstos tvirtėti, o vakcinos bus pastiprintos, pagerintos. Štai Austrija įvedė privalomą karantiną nepasiskiepijusiems. Netrukus tai ateis ir pas mus turbūt. Tiesiog nėra kitų variantų.

 • Tai ponai vakseriai, pateikite statistika kiek vaiku mire nuo covido, kad juos reiketu skiepyti nuo mirtino viruso??? Gal neistirta vakcina visu smegenis minkstina???

  • Bladai, mokslu tiketi reikia, bet mokslas pinigus valgo, tai atsirinkit pats antivakseri jobanas

  • Jis net nesuvokia, koks tikslas skiepijimo. Šitas yra nerealus.

 • Tai paaiskink tiksla skiepu! Susileidi neistirta vakcina ir susergi??? Tik nesek pasaku, kad lengvesne forma, nes ir skiepyti guli po aparatais!

 • Greičiau nerealiai tupas.

 • Tai paaiskink profesoriau, ar neturi argumentu? Paskaityk ka PSO vadovas apie 3 stiprinancia kalba, matosi nuo skiepo jau visai stogai vaziuoja

  • Pats straipsnio pavadinimą tik perskaitęs būsi apie PSO vadovo pasisakymą apie trečią vakciną. Atsiversk ir perskaityk.

 • Klausau tavo argumentu smirdaliau(e)

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video