Įdomūs restoranai Vilniuje

 Įdomūs restoranai Vilniuje

Gyvename iš tiesų gerais laikais, kai galime sau leisti įvairiausias pramogas, keliones ir begalę kitų veiklų. Dar geriau tai, kad viską turime čia – savo numylėtame Vilniuje, kuris niekada nemiega ir yra didžiausias traukos centras tiek Lietuvos gyventojams, tiek svečiams, atklydusiems iš užsienio. Mes kiekvieną savaitę miname vis kito restorano ar baro slenkstį, ieškodami įdomybių ir dar nepatirtų nuotykių. Gal todėl Lietuva ką tik buvo išrinkta viena iš jaunimo laimingiausių šalių pasaulyje? Ši mūsų karta yra drąsi, žingeidi ir pasiryžusi gyvenimą paversti tikrų tikriausia dovana sau. Todėl nenuostabu, kad žmonės ieško būtent įdomių restoranų Vilniuje, kurie galės praplėsti jų akiratį ir dovanoti gražias patirtis.

Įdomūs restoranai Vilniuje – kokie jie?

Sąvoka įdomus gali savyje talpinti daugelį dalykų, pradedant konceptu ir interjeru, baigiant maisto kokybe ar išskirtinėmis paslaugomis. Vilniuje yra begalė gerų restoranų, kurie vienu ar kitu būdu tikrai išsiskiria iš sostinėje dūzgiančios gausos. Tad kas jie tokie? Ir kuo pasireiškia jų įdomumas? Šiandien pristatysime jums tris iš jų.

Trinity

Dažnai straipsniuose ir TOP sąrašuose minimas Trinity yra genialus verslo pavyzdys, kuriam pavyko įgyvendinti savo unikalią idėją ir veiklą vystyti bei tobulinti jau ne vienerius metus. Išskirtinė Trinity koncepcija kviečia svečius pajusti pilnavertišką patirtį viename pastate, todėl svečiams nebereikia blaškytis po Vilnių nuo vieno baro iki kito restorano. Čia yra viskas, ko reikia pilnai išbaigtam vakarui mieste.

Tai tarsi atskira respublika, padalinta į tris reikalingiausias vakaro erdves. Pirmoji – Aperitivo kokteilių baras – svečius kviečia apšilti ir tinkamai nusiteikti gardžiai vakarienei a la carte restorane. Čia tolimosios Prancūzijos įkvėpta virtuvė lepins jus gardžiausiais patiekalais, kuriuos namuose sunku pasigaminti patiems. Pasimėgavus geru maistu, vakaras, toli gražu, nesibaigia. Svečių laukia kitas kokteilių baras, pavadinimu Digestivo. Čia svečiai laukiami užbaigti savo vakaro tinkamoje erdvėje, kurioje galima iki galo atsipalaiduoti ir pasimėgauti jus supančia aplinka ir maloniais žmonėmis.

Tačiau Trinity konceptas ne vienintelis šią vietą daro įdomia žmonėms apsilankyti. Mes greičiau sakytume, kad tai pati vieta paverčia Trinity įdomia. Mėgstantiems ne paviršutinišką laiką mieste, turėtų būti įdomi pastato istorija. Žinant ją, buvimas Trinity erdvėse, tikime, bus tik dar įdomesnis.

Taigi pastatas, kuriame verda Trinity gyvenimas, yra pastatytas dar XVIII a., tačiau nepaisant to, yra puikiai išsilaikęs iki šių dienų. Mūrinės sienos, kad ir šiek tiek atsilupinėjusiais dažais, erdvę paverčia tik dar įdomesne lankytojams. Viduje svečius žavintys lubų skliautai gali padėti geriau įsivaizduoti kadaise čia gyvenusių ir savo gyvenimą Dievui atidavusių moterų vienuolių gyvenimą. Ir tai nieko keisto, turint omenyje, kad Trinity yra įsikūręs šv. Kotrynos bažnyčios pašonėje.

Konceptas, pastato istorija ir autentiškas išlikęs interjeras tikrai įdomios savybės, išskiriančios Trinity iš gausos kitų, tačiau tai, ką siūlo jų organizuojamos kokteilių ir vakarienės degustacijos, yra dar įdomiau. Degustacinių vakarienių metu jūs turėsite galimybę paragauti pačių neįtikėčiausių skonių kombinacijų, kurių net negalėjote įsivaizduoti. O kokteilių degustacijų metu, priklausomai nuo pasirinkto varianto, galėsite susipažinti su skirtingų laikotarpių kokteilių kultūromis, be to, su barmeno pagalba, renginiu besibaigiant, pasigaminti sau patikusį kokteilį. Skamba išties šauniai, tiesa?

Dėl visų detalių informacijos ieškokite čia: https://trinityvilnius.lt/.

Paukščių takas

Šis aukšto lygio restoranas yra vienintelis visoje Lietuvoje, kuris siūlo pusryčius, pietus ar vakarienę itin aukštai – net 165 metrų aukštyje. Nors vietiniai vilniečiai kiek rečiau čia užsuka, daugelis miesto svečių nepraleidžia progos susipažinti su Vilniaus miestu iš aukštai.

Didžiausia Paukščių tako įdomybė, tai restorano lėtai besisukančios grindys, kurių dėka mažiau nei per valandą jūs galėsite pamatyti visą Vilniaus panoramą, nes restoranas apsisuka visais 360 laipsniais. Vieta Vilniuje tikrai įdomi ir įspūdinga, tačiau apmaudu, kad yra dalis žmonių, paniškai bijančių aukščio ir negalinčių tuo nuostabiu vaizdu pasimėgauti…

Baltasis Tiltas Food Hall

Įdomūs restoranai Vilniuje neapsieina be Baltojo Tilto Food Hall, kuris sujungė devynias skirtingas vietas, suteikdamas žmonėms platų galimybių spektrą. Šis konceptas seniai gyvuoja užsienio valstybėse, tačiau pastaraisiais metais tapo populiarus ir Lietuvoje. Jis suteikia galimybę skirtingų skonių žmonėms kartu pietauti ir vakarieniauti ilgai nesvarstant, kuris restoranas atitiktų visų žmonių skonius.

Šioje vietoje rasite tokias vietas kaip Beer Garden, Burbulio Vyninė, Caffeine, Bebro Blyninė, Wokout, Burger Kiosk, Spirgis, Mollusca, Sushi Out. Tai skirtingus gėrimus ir patiekalus teikianti vieta, kurioje visi prie bendro stalo gali mėgautis savo mėgstamiausiu maistu ir gėrimais. Tačiau tai ne vienintelis privalumas, kuriuo išsiskiria Baltasis Tiltas Food Hall. Įsikūręs jis ant Neries upės pakrantės, garsėja kaip didžiausią vasaros lauko terasą turintis verslas. Be to, savo svečiams dovanoja gražius Neries ir Vilniaus vaizdus šiltuoju metų laiku.

Ertlio namas

Ši vieta tikrai kerinti, todėl, neabejotinai, įdomi lankytojams. Net jų šūkis kelia intrigą – tik paskaitykite: rafinuoti istorinės Lietuvos virtuvės pasakojimai. Iš to galite suprasti, kuria linkme restoranas suka. Ertlio namo siekis svečius supažindinti arba jiems priminti, kokiomis vertybėmis gyvavo senovės lietuvių kulinarija. Kaip tuomet, taip ir dabar šis restoranas siekia svečiams tiekti tik tuos patiekalus, kurių sudėtyse yra sezoninės lietuvių vaišės. Tačiau jie neapsiriboja prisiminimais apie senovės Lietuvą – Ertlio namas meistriškai įmaišo čia ir moderniosios virtuvės kultūrą, su kuria koja kojon keliauja ir įvairios technologijos, padedančios pagyvinti tiekiamą maistą.

Ne mažiau įdomus ir šio restorano interjeras. Iš pirmo žvilgsnio atrodantis kaip Tarpukario Lietuvos butas, iš tiesų tai ATR laikus menantis Jurgio Ertlio namas, kuriame ir yra įsikūręs šis nuostabus restoranas. Interjero detalės puikiai atspindi to meto vaizdą, todėl tai dar viena įdomi vieta Vilniuje skaniai pavalgyti.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video