Į pagalbą senolei pasiųstos visos specialiosios tarnybos

 Į pagalbą senolei pasiųstos visos specialiosios tarnybos

Vakar pavakarę į Kėdainių miesto Chemikų gatvę skubėjo ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vakar pavakarę į Kėdainių miesto Chemikų gatvę skubėjo ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

17 val. 38 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad pranešėjos prižiūrima senyvo amžiaus moteris bute nugriuvusi ir negali atidaryti durų, moteriai sutrikusi sveikata, reikalinga pagalba patekti į butą.

Į įvykio vietą po kelių minučių atskubėjo visos specialiosios tarnybos.

Gavę policijos pareigūnų leidimą ugniagesiai specialiomis priemonėmis atidarė medines buto duris ir įleido policijos pareigūnus bei medikus.

Viduje rasta nukritusi sąmoninga buto savininkė. Jai suteikta medicininė pagalba.

2 Komentarai

  • o išlipt negaliu.Slystu,už diliuko sugriebęs jau nebeturiu sylų pasikelti,nulaužiau visus apsauginės tvorelės kuolus..Koc skambink pažarnykams…Čysta sarmata.Nusiraminęs ir surinkęs visas spėkas ,už įtekančio polietileninio vamzdžio sugriebęs ,šiaip taip ištempiau savo seną organizmą.Užtat pagavau tris varles sužeistam gandrui.Sausra ir tuos nabagas dusina…

  • Neturit apie ką rašyti, tai išvis nerašykit. Nukrito bobutė, negalėjo atidaryti durų….Šiandien nukrito viena bobutė, rytoj kita, o užporyt, įvairumo dėlei, gal nukris diedukas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video