Gyventojai nerimauja: Tilto gatvės tiltas neatlaiko padidėjusio srauto ir byra akyse?

 Gyventojai nerimauja: Tilto gatvės tiltas neatlaiko padidėjusio srauto ir byra akyse?

Paprastas miestietis mato tiltą tik iš viršaus, tačiau tai, kad tiltas byra iš apačios, pastebėjo vytinės „Vėtra“ kapitonas Darius Petkevičius. Jis telefonu užfiksavo, kaip kone kas savaitę tilto konstrukcijose atsiranda naujų plyšių, didėja įtrūkimai./Dariaus Petkevičiaus nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste rekonstrukcijai uždarius tiltą per Nevėžį ties Vilainiais, transporto priemonių srautas žymiai išaugo per tiltą, esantį Tilto gatvėje. Gyventojai nuolat būgštavo, kad tiltas gali neatlaikyti gerokai išaugusio mašinų srauto, o jų nerimą sustiprino ir pasirodę pranešimai, kad tiltas iš apačios byra tiesiog akyse. Dalis žmonių jau bijo eiti ir važiuoti šiuo tiltu.

Matosi geriausiai

Paprastas miestietis mato tiltą tik iš viršaus, tačiau tai, kad tiltas byra iš apačios, pastebėjo vytinės „Vėtra“ kapitonas Darius Petkevičius.

Jis telefonu užfiksavo, kaip kone kas savaitę tilto konstrukcijose atsiranda naujų plyšių, didėja įtrūkimai.

„Šis tiltas iki gruodžio tikrai neatlaikys. Nes kol Vilainiuose nubuvo uždarytas tiltas, šio įtrūkimo nebuvo.

Važiuoja juk sunkiasvorės su grūdais, po to bus su burokais. Bus ragai“, – konstatavo ir užfiksuotą vaizdinę medžiagą atsiuntė D. Petkevičius.

Iš apačios

Iš tiesų turbūt ne vienas miestietis prisimena, kad tiltas byrėjo jau ir prieš keletą metų.

Kelininkai jį vis lopė, kad kojos koks praeivis nenusisuktų. Tačiau „Vėtros“ kapitonas atkreipė dėmesį į tai, kad prastėjanti tilto būklė matosi būtent iš apačios, viršuje pokyčių nematyti.

„Jie nemato to, kas vyksta iš apačios. Jie viršų tik palopo kosmetiškai ir viskas. Tiltas dar labiau nutrupėjo“, – dar kartą informavo D. Petkevičius.

Apie pėsčiųjų tilto Tilto gatvėje būklę informacija pasiekė ir Lietuvos automobilių kelių direkciją. Būtent ji atsakinga už šio tilto priežiūrą.

Aut. past.

Situaciją žino

Informacija apie pėsčiųjų tilto Tilto gatvėje būklę pasiekė ir Lietuvos automobilių kelių direkciją. Būtent ji atsakinga už šio tilto priežiūrą.

Beje, į ją kreipėsi ir visus kraštiečių nuogąstavimus perdavė kėdainietis Seimo narys Viktoras Fiodorovas.

„Kreipimųsi dėl tilto buvo ne vienas. Žmonės kreipėsi dėl pėsčiųjų dalies. Ji buvo suremontuota, kojos nusilaužti ten nebebus galima – duobių nebeliko.

Dabar vėl kreipėsi dėl paties tilto būklės. Žmonės nuogąstavo, kad tiltas byra. Atsiuntė netgi vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kad tiltas byra.

Visą šią informaciją nusiunčiau į Kelių direkciją įvertinti, ar tiltas iš tiesų yra saugus“, – informavo V. Fiodorovas.

Bus atnaujintas

Visgi Seimo narys užtikrino, kad anksčiau ar vėliau Tilto gatvės tilto laukia rekonstrukcija.

„Tiltas bus kapitaliai tvarkomas. Tą yra patvirtinusi ir pati Kelių direkcija. Jo būklė yra prasta. Procesas vyksta.

Aš manau, kad kol nebus sutvarkytas Vilainių tiltas, šio tilto rekonstrukcija nebus pradėta. Bet faktas, kad šio tilto rekonstrukcijos eilė taip pat ateis“, – kėdainiečius informavo V. Fiodorovas.

23 Komentarai

 • Tai ką ten Tamulis su Bičiūnu girias
  . Fiodorovas jau seniai dirba tuo klausimu, tik per feisbuką nesigiria. O tie mat raštą dabar tik surašė. Dviese su visa patarėjų armija, nes po vieną nemoka. Tikri artistai.

  • Eina sau Vytai gal tu pabl—jas kad.taip luos dengi

  • Skaitykit ka raso vakar uzklause Tomce siandien pakalbejo telefu su istaigomis ir jau vaziuoja ekspertai, o ka Victoras,

 • Eile tai mes sulauksim kada kas nors upelyje panores kad nors krantan su gelda parplukdytu.[gelda paruosta tik vandens trukumas].

 • Kada minimumas bus 1509?

 • nereikia cia to Fiodaravo girti jis tik dabar visur viska mato ir visur dalyvauja nes nori zmonem pasirodyti koks geras pries mero rinkimus

 • Rūpinas?ane?jūs negirti???tai kodel nieks nevyksta??? Tegul eina ir pats palopo tą tiltą o ne pliurpia eilinį kartą ,geda buvo klausytis darbo partijos rinkimuose ,kad jam svarbiausia-gerai pasirodyt per žiniasklaidą!!!

  • nepersistenk komentuodamas

   • O jus nepersistenkite tyledamas

 • Rinkos laikrastis senai jau parase ta naujiena, o biciunas pamate, lad laikrastyje yra ir galvoja idesiu i feisbuka ir aplenksiu pabysiu geras pries zmones. Beda iskelta pries dvi savaites biciune 😉 px tau viskas taip ir sakyk

  • O ka? Viesai vienas ant kito jie stumia per susirinkimus? Gal prabilti bendruomenems kaip jie vienas kita vadina? Cia tik auksiniai zodeliai, palyginti kas is ju lupu sklinda.

 • Fiodorovai, bent pagalį įstatyk po tiltu, gal išrinks meru

 • Rinksim Fiodorovą. O ne tuos qpsimelavusius.

 • Ekspertu komanda jau pakeliui, kai Tomce kreipesi, la ten vikce, 10 dienu laukia, va cia tai dirba maladec Tomce

 • Buvau pas čigonę sužinot kada grius tas Tilto gatvės tiltas.Tai ji nurodė kad per burokvežį vežant cukrinius iš Kalnaberžės.,Bet naktį.Ir be aukų.Todėl dabar iš Vilainių važiuosim į miestą Mirties keliu per Aristavą,Nociūnus,nes amba ateina jau ir Padobelkos tiltui .O vilainiečiams Plentų valdyba skirs subsidijas patirtiems nuostoliams dengti.

  • vežti cukriniam yra kitas kelias-aplink. ir nėra čia ko per miestą ir dar per tokį trupantį tiltą važiuot tokiam transportui su toookiais kroviniais. Tiesą pasakius, niekad ir nemačiau kad jie čia važiuotų

 • Man geda uz musu politikierius, kaip lopai komentaruose vienas kita smeidzia. Ar negeda jums? Ka dar padarysit uz znoniu balsa kad prie lovio prieit? Gal batus pabuciuosit? Rinkimu karstine prasideda. Kas prasigers, kam sveikata suslubuos, kieni juodi darbeliai islys.

 • Fėdią ir Tomai, ką jūs čia stumiat viens ant kito anonimiuose komentaruose, davai gal dar viešai byrkom pasimieruotkit? A taip a taip visiems jau smagu žiūrėt jūsų cirką

  • tu nebijai šitaip žmonių įžeidinėt..?

 • Užaugau Kėdainiuose, pro tą tiltą eidavau kone kasdien. Galiu pasakyti, jis visada byrėjo. Ten klodavo sluoksnį ant sluoksnio šaligatvių zonoje, bet vandenį pro skyles dažnai pamatydavai.

 • O tai kur žadėtas šviesoforas? Gal reguliuojant srautus ir nestovint ištisai ant tilto transportui, mažiau ir byrėtų?

 • Konservai geriausi, rinksim išminte Juodeliene!

 • […] Apie šio tilto avarinę būklę „Rinkos aikštė“ rašė dar rugsėjo mėnesį. […]

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video