„Grinkiškio karpio 2021“ vasaros taurė – kėdainiečių rankose

 „Grinkiškio karpio 2021“ vasaros taurė – kėdainiečių rankose

Asmeninio archyvo nuotr./ Radviliškio rajone vykusiose žvejų varžybose „Grinkiškio karpis 2021“ vasaros taurė atiteko kėdainiečių „B&B Carp Team“ komandai, kurios nariai yra Lukas Balčaitis ir Vidmantas Bukauskas.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių krašto žvejai dar kartą įrodė, kad yra vieni geriausių Lietuvoje. Štai Radviliškio rajone vykusiose varžybose „Grinkiškio karpis 2021“ vasaros taurė atiteko kėdainiečių „B&B Carp Team“ komandai, kurios nariai yra Lukas Balčaitis ir Vidmantas Bukauskas.

Daugiausia žuvų

„Grinkiškio karpis 2021“ vasaros taurės varžybų metu sugautos 44 žuvys, kurių bendras svoris 209,555 kg. 

„B&B Carp Team“ sugavo 79,19 kg (15 žuvų), komanda „Carphookers“ sugavo 60,465 kg (11 žuvų), „Briedelių karpis“ – 40,8 kg (11 žuvų), „Brasta glass“ – 24,36 kg (6 žuvis) ir „Laukiniai karpiai“ – 4,74 kg (1 žuvį).

Savęs išbandymas

Kraštietis užkietėjęs karpininkas L. Balčaitis pasakojo, kad labiausiai mėgsta žvejoti vadinamuosiuose laukiniuose vandens telkiniuose, o žūklės varžybos yra tiesiog savęs išbandymas. 

„Daugiausia mes orientuojamės į laukinius vandens telkinius bei laukines jų žuvis. 

Man įdomiausia žvejoti karpius. 

Būtent laukiniame vandens telkinyje sugauti karpį yra kur kas įdomiau nei bet kokiame komerciniame. Žinoma, varžybos yra varžybos, smagu jose save išbandyti ir su kolegomis pabendrauti“, – sakė L. Balčaitis.

Įtemptos varžybos

Kraštietis užkietėjęs karpininkas L. Balčaitis pasakojo, kad labiausiai mėgsta žvejoti vadinamuosiuose laukiniuose vandens telkiniuose, o žūklės varžybos yra tiesiog savęs išbandymas. 

aut.past.

Jis atskleidė, kad žvejybos varžybos buvo tikrai įtemptos ir azartiškos. Didžiausią žuvį visgi pavyko sugauti kolegoms iš Kauno.

„Taip, tai buvo konkurencija tarp mūsų – vieną dieną jų komanda turėjo didžiausią žuvį, tada mes aplenkėme juos, bet  galutinę naktį vis tiek jie pasvėrė didesnę“, – pasakojo žvejys.

L. Balčaičio didžiausia žuvis svėrė 9,97 kg, o jo kolegos iš Kauno, kuris, beje, yra kilęs iš Kėdainių rajono Dotnuvos miestelio, Oskaro Milašiaus karpis svėrė 12,14 kg. 

Pagavai – paleisk 

Viso pokalbio su L. Balčaičiu metu žvejys nuolat akcentavo, jog šių laikų žvejui yra svarbiausia principas: pagavai – paleisk. 

„Esmė yra pagavai – paleisk principas, nes kuo daugiau skatinsime tokią žvejybą, tuo daugiau trofėjinių žuvų pagausime savo rajono telkiniuose ir visoje Lietuvoje“,  – apibendrino kraštietis karpininkas L. Balčaitis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video