Dotnuvos žvejų klubas „Dotnuvėlės lynas“ paminėjo gimtadienį

 Dotnuvos žvejų klubas „Dotnuvėlės lynas“ paminėjo gimtadienį

Tądien veiklos Dotnuvoje netrūko nuo ankstyvo ryto, mat rytmetį vyko suaugusiųjų žvejų varžybos. Kiek vėliau – vaikų žvejų varžybos./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Dotnuvos miestelyje rinkosi meškerės broliai ir seserys, mat čia visą dieną vyko Dotnuvos žvejų klubo „Dotnuvėlės lynas“ gimtadienio šventė. Ir nors klubui vos vieneri, tačiau darbų jau nuveikta labai daug, o dar daugiau jų laukia ateityje.

Šventė gimtadienį

„Dotnuvėlės lyno“ pirmininkas Ričardas Marčius neslėpė, kad pirmąjį gimtadienį suorganizuoti nebuvo lengva, teko ir patiems daug padirbėti, ir pagalbos paprašyti.

„Iš tiesų labai daug dirbome patys, daug ruošėmės, nes mums ši šventė yra ypatinga. Tai pirmasis mūsų gimtadienis.

Klubas gyvuoja jau metus, o darbų nuveikta labai daug. Tai dėl to mes čia ir susirinkome – pasidžiaugti nuveiktais darbais ir pasidalinti ateities planais“, – kalbėjo R. Marčius.

Aktyvas ir pagalba

„Dotnuvėlės lyno“ pirmininkas Ričardas Marčius neslėpė, kad pirmąjį gimtadienį suorganizuoti nebuvo lengva, teko ir patiems daug padirbėti, ir pagalbos paprašyti./Organizatorių nuotr.

Iš tiesų klubą vienija kelios dešimtys užkietėjusių meškeriotojų: tiek jaunų, tiek vyresnių, tiek vyrų, tiek moterų ir vaikų. Žmones jungia vienas pomėgis – žvejyba. 

„Vieni nariai yra aktyvesni, kiti pasyvesni. Bėgant laikui atsisijoja tie, kurie tik užsirašė ir niekur nedalyvauja, ir tie, kurie dirba ir nori žvejoti, nori turėti gražų tvenkinį, praleisti gražų laiką, gražius renginius kartu.

Labai džiaugiuosi aktyviais nariais, augančiu rėmėjų skaičiumi. Tai tikrai puiku ir skatina mus eiti į priekį“, – kalbėjo pirmininkas.

Veiklos netrūko

Tądien veiklos Dotnuvoje netrūko nuo ankstyvo ryto, mat rytmetį vyko suaugusiųjų žvejų varžybos. Kiek vėliau – vaikų žvejų varžybos. Per pietus Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai bei S. Dariaus ir S. Girėno apygardos 2-osios rinktinės 207-osios kuopos kariai surengė  edukacijas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Dieną ištvermingiausieji dalyvavo orientacinėse varžybose. Vakare visų laukė sportinės rungtys ir žaidimai, žuvienės ir kepto avino degustacijos. Temstant degė laužas, žvejus linksmino muzikantai Ričardas ir Arminas, DJ Marius.

Per pietus Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai bei S. Dariaus ir S. Girėno apygardos 2-osios rinktinės 207-osios kuopos kariai surengė  edukacijas tiek vaikams, tiek suaugusiems./Organizatorių nuotr.

Gausybė sveikinimų

„Dotnuvėlės lyną“ su gimtadieniu sveikino kraštiečiai Seimo nariai Viktoras Fiodorovas ir Tomas Bičiūnas, Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, Dotnuvos seniūnas Modetas Tvaravičius, Krakių seniūnas Ernestas Barčas.

Prie gimtadienio šventės prisidėjo Mantas Liutkevičius, Arminas Sakalauskas, Marius Žukovskij, Dalia Kulikauskienė, Dainius Pugalskis ir Petras Vaitelis.

„Dotnuvėlės lynas“ už visokeriopą pagalbą dėkojo Dotnuvos seniūnijai, Vilijos Šidlauskienės įmonei „Gentis“, UAB „Gysta“, Dotnuvos bendruomenei, parduotuvei „Žūklės reikmenys“.

Kėdainių rajono Dotnuvos miestelyje rinkosi meškerės broliai ir seserys, mat čia vyko Dotnuvos žvejų klubo „Dotnuvėlės lynas“ vienerių metukų gimtadienio šventė.

Aut. past.

Dėkojo už iniciatyvą

Dotnuvos seniūnas M. Tvaravičius dėkojo žvejams už puikias iniciatyvas, už siekį, kad Dotnuvėlės tvenkinys būtų ne tik žuvingas, bet ir tvarkingas.

„Gražias inciatyvas visada skatiname ir skatinsime. Visada padėjome ir padėsime pagal išgales. Sveikinu žvejų klubą su gimtadieniu, džiaugiuosi jų nuveiktais darbais, linkiu dar daug gražių darbų nudirbti Dotnuvos kraštui ir jo žmonių gerovei“, – linkėjo Dotnuvos krašto šeimininkas M. Tvaravičius.

Manto Kaškono verdama žuvienė kaip visada nepaliko abejingų./Organizatorių nuotr.

Apžvelgė darbus

Ir nors žvejų klubui vos vieneri, tačiau darbų jau nuveikta labai daug, o dar daugiau jų laukia ateityje.

„Darbavomės visus praėjusius metus, kas daugiau, kas mažiau, kad mūsų Dotnuvėlė gražėtų. Darbai vyko. Gražinomės, statėm, sėjom ir sodinom.

Džiaugiamės, kad mūsų nariai tokie darbštūs. Labai dėkojame visiems, kurie visus metus negailėjo laiko ir jėgų, o ypač dėkojame Sauliui Dambrauskui, Mantui ir Rolandui Liutkevičiams ir Valdemarui Matiejauskiui už pagalbą ir įrangą, be kurios labai dideli darbai nebūtų įvykę“, – pažymėjo R. Marčius.

Klubą vienija kelios dešimtys užkietėjusių meškeriotojų: tiek jaunų, tiek vyresnių, tiek vyrų, tiek moterų ir vaikų. Žmones jungia vienas pomėgis – žvejyba. /Organizatorių nuotr.

Keičiasi akyse

Iš tiesų Dotnuvėlė atgyja ir tuo gali pasigrožėti kiekvienas norintis. Štai šiemet virš Dotnuvėlės pakilo klubo vėliava. Vėliavos stiebą padarė entuziastai. Taip pat buvo sutvarkytos krantinės.

„Net lyginti sudėtinga tai, kas buvo anksčiau, ir tai, kas yra dabar. Kokios buvo krantinės. Sutvarkyta, išlyginta, išpjauti krūmynai. Gražėja mūsų Dotnuvėlė ir tai tikrai dar ne pabaiga.

Numatome darbus tęsti, organizuoti veiklas, varžybas, aktyvų poilsį. Organizavome ne vieną ir planuojame organizuoti dar ne vieną įžuvinimą. Rūpinamės ir prižiūrime tvenkinį kasdien“, – kalbėjo „Dotnuvėlės lyno“ pirmininkas.

Tik su leidimais

Beje, norime priminti skaitytojams, kad žvejoti šiame tvenkinyje gali kiekvienas, tačiau tai galima daryti tik turint leidimus. Ši naujovė atsirado po to, kai šiemet Dotnuvos žvejų klubas „Dotnuvėlės lynas“ išsinuomojo telkinį.

Aktyvūs šio krašto žvejai jau ne vienerius metus prižiūri šią gamtos oazę, ją žuvina, tvarko aplinką, organizuoja renginius. Dabar viskas oficialu ir įteisinta.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video