Eismas Birutės gatve vėl leidžiamas (PAPILDYTA)

 Eismas Birutės gatve vėl leidžiamas (PAPILDYTA)

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmadienio rytą dalis vairuotojų susidūrė su sunkumais – uždaryta Birutės gatvės atkarpa, važiuojant nuo J. Basanavičiaus gatvės pusės.

Tiesa, iki pietų Kėdainių rajono savivaldybė apie tai, kad gatvės atkarpa uždaryta, oficialios informacijos gyventojams neišplatino. 

Automobiliai važiuoja apylanka – Vytauto ir Vydūno gatvėmis. 

Tačiau jokių laikinųjų kelio ženklų pastatyta nėra. Vietiniai žmonės žino apylankos kelius, problemų kyla į įvairias įmones važiuojantiems.

Eismas uždarytas, mat dar praėjusią savaitę čia iš sunkiasvorės transporto priemonės pasklido krovinys – kalkės.

Nors jas surinko įmonės darbuotojai, tačiau gatvė liko nusėta didele balta dėme, o pravažiuojančios mašinos likusius miltelius sklaido po visą gatvę, baltos dėmės jau matyti ir J. Basanavičiaus gatvėje. Padangų paliktos žymės matyti ir kitose gatvėse.

Pirmadienio rytą dėl šio įvykio čia dirbo ne tik komunalininkų vakuuminė mašina, specialus traktorius, bet buvo iškviesta ir Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

PAPILDYTA:

Popietę automobilių eismas gatve ir vėl leidžiamas. STOP juosta nukabinta. Specialiosios technikos nebematyti, tačiau asfaltbetonio danga tebebaltuoja nuo kalkių likučių.

Ar bus imtasi dar kokių nors priemonių, ar bus laukiama, kol pati gamta gatvę nuplaus, paaiškės netrukus.

2 Komentarai

  • Anais laikais aerodromo ruskeliai būt sulėkę ir dantų šepetėliais tą vopnos baltą dangą nudrajinę iki mėlynumo.

  • Visa kalkyna veza is cukraus, visas atliekas i aerodroma

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video